KOZABİRLİK İLKOKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

KOZABİRLİK İLKOKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

Bilecik Merkez Kozabirlik İlkokulu yönetici, öğretmen ve Okul Aile Birliği temsilcileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde bir etkinlik düzenlediler. Okul Aile Birliği Başkan ve üyeleri, birlikte yenilen yemeğin ardından okul öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar. Çocukları için verdikleri emeklerden dolayı okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Etkinliğe, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Bektaş Uçkun ve Tahsin Yazır, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdoğan Kaba, Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları ve Cuma İvrendi de katıldılar.

Etkinlikte bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, eğitimde öğrenci, veli ve okul işbirliğinin çok önemli olduğunu, bugün gerçekleştirilen etkinlikte, Kozabirlik İlkokulunda okul ve veli arasındaki bu dayanışma ve beraberliği görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Velilerimizin ve öğretmenlerimizin olumlu yaklaşımları ve diyaloglarının öğrenciye de olumlu yansımaları olacağını dile getiren Durmuş, bu güzel etkinlikte katkısı olan herkese teşekkür etti. Okul öğretmenlerinin Öğretmenler Günü´nü şimdiden kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından, okula yaptığı katkılardan dolayı geçen yıl Kozabirlik İlkokulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcılığı görevini yürütüp çocuğunun okulu bitirmesiyle görevinden ayrılan Reyhan Soyalp’e plaket verildi. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edildi. Okul Müdürü Ahmet Mercan, katılımlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürüne, Müdür Yardımcılarına ve Şube Müdürlerine teşekkür etti. Kendilerini okulunda ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam