KREŞ MİNİKLERİNDEN MÜDÜR AKGÜL’E SEVİMLİ ZİYARET
admin • 18 Kasım 2015 15:26:34 
KREŞ MİNİKLERİNDEN MÜDÜR AKGÜL’E SEVİMLİ ZİYARET

Bilecik Özel İpek Yolu Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kurucu Müdürü Gamze Şanlı Ergün ve öğretmenleri ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor. Daha önce de Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ve bazı kurum amirlerini ziyaret eden minikler bu kez  de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül’ü makamında ziyaret etti.

 

Kısa süreli sohbet havasında geçen ziyarette İl Müdürü Akgül, Ergün’den kreş hakkında bilgi aldı. Daha sonrasında ise minikler geleneklerini bozmayarak Akgül’e de bazı sorular sordu. Soruları samimiyetle cevaplayan Akgül,  bir yandan da öğrencilerle sohbet etti.

 

 

 Miniklere kısaca mesleğini tanıtan Akgül, kreşlerin artması ve denetlenmesi için de gerekli çabayı gösterdiklerini belirtti. Ayrıca küçükken en çok gazoz kapaklarıyla oynamayı da sevdiğini aktaran Akgül, bu imkanlara sahip olan çocukların da çok şanslı olduğunu belirtti.

Ziyaretin sonunda kreş öğrencileri üzerinde “Biz büyük bir aileyiz” yazan sanat etkinliği hediye etti. İl Müdür Akgül’de öğrencilere çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulundu. 

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x