KÜÇÜK YERLERDE SİYASET BÖYLE

KÜÇÜK YERLERDE SİYASET BÖYLE

Veli Uysal: “İlhan Özden arkadaşımıza hayırlı olsun demek için ziyarette bulunduk”

 

Mehmet Ünal: “Amacımız aynıydı, Yenipazar’a hizmet etmek”

 

İlhan Özden: “Ben de bu rozeti 5 yıl gururla taşıyacağım”

CHP Yenipazar İlçe Başkanı Veli Uysal, Belediye Başkan Adayı Mehmet Ünal, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Başaran, Şaban Bayrakçı ve Belediye Meclis Kontenjan Adayı Raşit Ercan ile birlikte 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde kıyasıya mücadele ettikleri rakipleri MHP’li Belediye Başkanı İlhan Özden’i kutlamak için ziyaret ettiler.

CHP Yenipazar İlçe Başkanı Veli Uysal, “Yenipazar halkının büyük çoğunluğunun tercih ettiği İlhan Özden arkadaşımıza hayırlı olsun demek için ziyarette bulunduk” derken, CHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Mehmet Ünal, “Her ne kadar biz ayrı kulvarda yarışsak da hedefimiz, varış noktamız, amacımız aynıydı. Yenipazar’a hizmet etmek… Hizmet yarışında ipi İlhan Özden arkadaşımız bizden önce göğüslediği için kendisini kutlamaya geldik. Bizim daha önce 5 yıl hizmet ettiğimiz Yenipazar’a yeni seçilen İlhan arkadaşımız da hizmet etsin. Kendisini kutlar başarılar dileriz” dedi.

Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden ise ziyaretle ilgili şöyle konuştu. “CHP heyetinin ziyaretine çok sevindim. Mehmet Ünal başkanım, Belediye Başkanlığı rozetini Cengiz Arıkan’a hediye etmiş, Cengiz Başkanım da bana devretti. Ben de bu rozeti 5 yıl gururla taşıyacağımı, kendisinin bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanmak istediğimi, Yenipazar’a hizmet için önerilerini her zaman dikkate alacağımı belirttim. CHP heyeti hayırlı olsun, yolun açık olsun dediler. Kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam