KÜPLÜ KÖYÜ SAKİNLERİ İFTARDA BULUŞTU

KÜPLÜ KÖYÜ SAKİNLERİ İFTARDA BULUŞTU

Bilecik’in merkez köyü olan Küplü’de geçtiğimiz hafta sonu 4. Geleneksel iftar yemeği verildi.
Küplü Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Küplü Köyü muhtarlığının ortak çalışmasıyla düzenlenen iftar yemeğine ilgi yoğundu. Bin kişiden fazla katılım olan iftar yemeğinde, davetliler iftar yemeğini düzenleyenlere ve emeği geçenlere teşekkür etmeyi unutmadılar.
ALİ ARISOY:” BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DEVAMINI DİLİYORUM”

Küplü Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Arısoy; “Geleneksel olarak düzenlediğimiz 4. Küplü iftar yemeğinde dostlarımızla akrabalarımızla buluştuk katılan herkese ve emeği geçen küplü hanımlarına teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içinde devamını temenni ediyorum ve güzel etkinliklerin devamı için derneğimize yardımlarınızı bekliyorum.” şeklinde konuştu.
MUHTAR MUSTAFA UYSAL:” EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

Küplü Köyü Muhtarı Mustafa Uysal; “Köy sakinleriyle birlikte 4.geleneksel iftar yaptık ve derneğimizle birlikte program organize ettik. Katılım gösteren köy halkımıza ve emeği geçen küplü hanımlarına teşekkürlerimi sunarım.”dedi.
Diğer yandan iftar programına Belediye Başkanı Nihat Can,Ak parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ile partililer, CHP Kadın Kolları Başkanı Nurten Bilecikligil ile kadın kolları yönetim kurulu, çevre köylerin muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldılar.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam