KURSLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

KURSLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

 

Kurs, 14 Kasım 2011 Pazartesi günü başladı. Katılımın yoğun olduğu kurs, Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu bilgisayar laboratuarında gerçekleşiyor.  Toplamda 160 saat sürecek olan kurs saat 18:00’da başlıyor.
Ertuğrul Gazi Mahallesi Muhtarı Bolu kursla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “2009 seçimlerinden bu yana her yıl olduğu gibi dikiş, makine, nakış kursumuz 10 Ekim 2011’de Konağımızda başlamış olup; şimdi de ilköğretim okulumuzun bilgisayar laboratuarında mahalle sakinlerinin de talepleri doğrultusunda bilgisayar kursumuz başlatılmıştır.
Halk Eğitim Müdürlüğümüzün özverili çalışmalarından dolayı başta Müdürümüz Ali Kutlu olmak üzere tüm çalışan ve emeği geçenlere mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim.” 
 
EN İYİ ÖRNEK “MUHTAR BOLU”
Bilecik Belediyesi’nin mahallelere hediyesi olarak yapılan ve halen bazı mahallelerde yapımı devam eden mahalle konaklarının, mahallenin sosyal ve kültürel etkinliklerine ev sahipliği yapması amaçlanmıştı. Bu bağlamda süs olarak kalmayıp amacına uygun olarak kullanılan en iyi örnek Ertuğrulgazi Mahalle Konağı oldu. 
Ertuğrulgazi Mahallesi Muhtarı Hakkı Bolu hem mahallenin isteklerini tahlil edip vatandaşlara önderlik yapıyor hem de bir bütünlük sağlamayı başarıyor. Hiçbir önemli günü boş geçmeyerek elinden gelen imkanlar dahilinde bir program düzenleyen Bolu, vesile olduğu kurslarla da rekoru elinde bulunduruyor.
ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam