LEVENT BULGURCU OSMANELİ’DE ROBOT TEKNOLOJİSİ ÜRETMEYE HAZIR

LEVENT BULGURCU OSMANELİ’DE ROBOT TEKNOLOJİSİ ÜRETMEYE HAZIR

Osmaneli’nin yetiştirdiği Bilecik’in önde gelen iş adamlarından Levent Bulgurcu, Osmaneli’de yapacağı yatırım için Başkan Münür Şahin’le telefonla görüşerek Osmaneli Belediyesi Sanayi Parsellerinde başlayacakları, Çin destekli robot kolları, robot teknolojisinde kullanılacak yüksek teknoloji içeren ürünler üretecek tesisi yatırımı için hazır olduklarını ifade etti.

Telefon görüşmesinin ardından Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ise Levent Bulgurcu’ya yatırıma hemen başlama kararlarından dolayı memnuniyetini ifade ederek; “Mepsan AŞ ile sektöründe çok iyi konuma gelen değerli iş adamımız yüksek teknoloji içeren ürünler üretecek tesisi Osmaneli’de sanayi bölgesinde almış olduğu arsa üzerine kuruyor olmasından çok memnunuz. Sanayici Levent Bulgurcu’ya belediyemiz sanayi parselleri ve organize sanayi bölgemizde yapacağı yatımlar için teşekkür ediyoruz ” dedi.

“Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor”

Mepsan AŞ yönetim kurulu başkanı Levent Bulgurcu şirketi ile ilgili yaptığı açıklamada;
“Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor; dünyanın lider yakıt istasyonu çözüm markası olmak, geleceğin istasyonunu hayalden gerçeğe dönüştürmek, alternatif otomotiv yakıtlarında öncü geliştirmeler yapmak istiyoruz. Sektörümüzün yerel liderliğinden sektör geleceğinin global liderliğine doğru emin adımlarla yürüyoruz.

“Osmaneli Belediyesinin yatırım kararımızdan bu yana gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür ediyoruz.”

Yenilikçiliği, sürdürülebilir başarının olmazsa olmazı olarak gördük ve en güçlü farklılaşma alanımızı bunun üzerine inşa ettik. Tasarım yeteneğimizi, mühendislik birikimimizi, üretim gücümüzü, sürdürülebilirlik önceliklerimizi ve geniş çözüm yelpazemizi de bunun yanındaki temel değerlerimiz olarak belirledik.Osmaneli’de yapacağımız yatırımla teknolojik olarak farklı bir alana gireceğiz.Teknolojiyi çok önemsiyoruz ve yapacağımız yeni yatırımla bir yerde teknolojiye yatırımı da başlatmış oluyoruz.Osmaneli Belediyesinin yatırım kararımızdan bu yana gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Münür Şahin yaptığı açıklamada Osmaneli Belediyesi’nin Levent Bulgurcu her konuda yardımcı olmayı sürdüreceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Yatırımın süratle ve de mümkünse yarın başlaması için her türlü desteği vereceğiz.”

“Aynı anda yine Osmaneli Organize Sanayi Bölgemizde aldığı arsa içinde ilçemize yatırım yapacak olan Levent Bulgurcunun kardeşimize yatırım yapacağı sanayi parsellerinde gerekli değişiklikler yapılarak, yatırım için her şey uygun hale getirildik.Yatırımın başlamasına günümüzün koşullarını da düşündüğümüzde çok mutlu olduk.Yatırımın süratle ve de mümkünse yarın başlaması için her türlü desteği vereceğiz.İnşallah farklı yatırımcıları da Osmaneli ilçemize getirme konusunda sanayicimiz,hemşerimiz Levent Bulgurcu kardeşimiz çevresiyle destek olacak.

Mepsan AŞ ile Türkiye’de ve Dünya da marka haline gelen değerli kardeşimiz Levent Bulgurcu’nun faaliyetleri hakkında kısa bir bilgi verelim; “1992 yılında Konya’da yerel bir servis şirketi olarak kurulan Mepsan, ilk akaryakıt dispenser üretimini 1993 yılında gerçekleştirdi. Büyüyen iş hacmiyle birlikte 1997 yılında 1.000 m²’lik ikinci üretim alanına, 2000 yılında ise halen operasyonlarını sürdürdüğü mevcut üretim tesisine taşındı.

2005’te yönetim birimlerini, gelişen iş portföyü ve uluslararası büyümesine paralel İstanbul’daki yeni Genel Merkez binasına taşıdı. 2007 yılından başlayarak büyümesi ivme kazanan Mepsan kısa sürede üretim alanını 2.500 m2’den 45.000 m2’ye, çalışan sayısını 300’e çıkardı; operasyonlarıyla 30 ülkeye yayılan ve yerel pazar liderliğini ele geçiren bir konuma ulaştı.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam