Marmara Belediyeler Birliği Toplantısı İstanbul’da Yapıldı

Marmara Belediyeler Birliği Toplantısı İstanbul’da Yapıldı

Marmara Belediyeler Birliği’nin (MBB) 2013 yılı olağan genel kurulu, 230 belediye başkanının katılımıyla İstanbul Büyükçekmece Kaya Ramada Otel’de yapıldı.

Başkan Selim Yağcı, düzenlenen toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, birlik olarak birçok alanda istifadelerin olduğu bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Marmara Belediyeler Birliği'nin yaptığı çalışmalardan dolayı birçok yönüyle takip edildiğini belirten Başkan Selim Yağcı, toplantıda Bilecik dahil olmak üzere bütün belediyeler arasında güzel fikir alışverişlerinin yapıldığını kaydetti.

Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise Marmara Belediyeler Birliği’nin son 5 yılda gerçekleştirilen önemli çalışmalarla, Türk belediyecilik tarihinde ciddi bir başarıya imza attığını söyledi.

Program kapsamında, Yönetim Danışmanı Şaban Kızıldağ tarafından belediye başkanlarına yönelik ‘Belediyecilikte Halkla İlişkiler’ konulu bir bilgilendirme de yapıldı. Programda ayrıca, Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Altınköprü Halk Dansları Topluluğu üyeleri Anadolu’dan bir gösteri sundu.

Toplantının ardından Başkan Selim Yağcı ve diğer belediye başkanları hatıra fotoğrafı çektirdi. (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam