• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MARMARA’NIN İNCİSİ BİLECİK, EGE’NİN GÖZDESİ OLDU

MARMARA’NIN İNCİSİ BİLECİK, EGE’NİN GÖZDESİ OLDU

7-10 Aralık tarihlerinde İzmir’de düzenlenen TÜRSAB ve İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Anonim Şirketi (İZFAŞ) iş birliğinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında Bilecik Belediyesi ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ile ortaklaşa katıldı. 11. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında Bilecik Belediyesi ilimizin tarihi, kültürel ve turizm değerlerini ve yöresel tatlarını tanıtarak Marmara’nın incisi Bilecik, Ege’nin gözdesi oldu.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı Bilecik Standını Ziyaret Etti
Başkan Yağcı, fuarda 40 ülke, 60 ilden binlerce katılımcı, yatırımcı ve acentenin buluştuğunu belirterek, “11. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda dirilişin, kuruluşun, kurtuluşun ve şahlanışın şehri Bilecik’imizin ilgi odağı olan standımızda tanıtma fırsatı bulduk. Bu yıl 11’incisini düzenlendiği Turizm Fuarının açılışını çok değerli Kültür ve Turizm Bakanımız, Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Beyefendi’nin teşrifleriyle gerçekleştirdik. Açılışın ardından valilerimiz, belediye başkanları arkadaşlarımız ve birçok seyahat acentesi yetkilileri standımızı ziyaret ettiler. Belediyemiz ve BEBKA işbirliğinde katılım sağladığımız turizm fuarında kültürel ve tarihi zenginliklerimiz, yöresel ürünlerimiz, gelenek ve göreneklerimiz turizm kapsamında yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı uluslararası platformda ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Sayın valimizin, Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ve Osmaneli Belediyesinin de destekleri ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. 7 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan 11.Travel Turkey İzmir Fuarında Bilecik standımıza tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. biz dirilş dizisinden fırsat bilip degerlendirmeliyizzz ayrıca bilecik büyümk gelişmek istiyorr onunda yolu sanayi sanayi oldunmu insan istihdamı genişlerr para bilecikte kalır bilecik büyür gelişirr o halde istanbuldaki izmitteki adapazarındakii sanayicileri bilecik getirp gezdirmek yol göstermekk onlararaa

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam