“Maske dağıtımında şehrimizde çalınmadık tek bir kapı bırakmadık”

“Maske dağıtımında şehrimizde çalınmadık tek bir kapı bırakmadık”

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta itibariyle evlerde dağıtımı yapılan maske çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Destek Hizmetleri Müdürü Hikmet Şenol’dan çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Şahin, maske dağıtım çalışmasında yer alan personele teşekkür etti.

Bilecik Belediyesi olarak halkımızın sağlığının korunması için yoğun bir çalışmanın içerisinde yer aldıklarını hatırlatan Başkan Şahin, ‘’İki hafta gibi kısa bir sürede, şehrimizde çalınmadık tek bir kapı bırakmayarak, maske dağıtan arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Gerçekten arkadaşlarımız bu süre zarfında hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimizi ev ev dolaşarak, maske dağıttı. 20’yi aşkın arkadaşımız bu çalışma kapsamında 220 bine yakın maske dağıttı. Çeşitli nedenlerden ulaşmadığını belirten vatandaşlarımıza da ulaştırmaya devam ediyoruz. Her zaman ilk önceliğimiz hemşehrilerimiz oldu, olmaya da devam edecek. Çalışma arkadaşlarıma ve mümkün olduğunca evde kalmaya devam eden vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreci hep beraber atlatacağız.’’ İfadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam