MECLİS’TEN TERÖRE LANET YAĞDI

MECLİS’TEN TERÖRE LANET YAĞDI

İl Genel Meclisi Başkanı ve Osmanelili Üyeler teröre lanet okuyarak şehitlerimizi yad ettiler.

Meclis Başkanı Oğuz Sertler, Osmaneli Ak parti Meclis üyesi Hakan Özkan, Osmaneli MHP Meclis üyesi Orhan Uğur Hakkari’de şehit olan Osmanelili Er Osman Er’e Allah’tan rahmet dileyerek, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilediler.

Birleşime geçilmeden önce düşüncelerini belirten Meclis Başkanı Oğuz Sertler üzüntüsünü belirterek şehidimize rahmet diledi. Sertler şunları ifade etti:

 SERTLER: “Tüm ilçeye başsağlığı diliyoruz”

“Bu bayramda iki tane üzücü olayımız oldu Bilecik adına. Bunlardan bir tanesi geçtiğimiz gün gerçekleşen Söğüt’te bir patlama oldu. Orada da biz Söğüt İl Genel Meclisi Üyelerimizin nezdinde tüm ilçeye geçmiş olsun diyoruz. Aynı zamanda Osmaneli ilçemizde yine dün gerçekleşen terör saldırısında Osman Er kardeşimiz şehit oldu. Osmaneli ilçemizde yine İl Genel Meclisi Üyelerimiz Hakan bey ve Orhan bey nezdinde tüm ilçeye başsağlığı diliyoruz.”

Osmaneli Ak parti Meclis üyesi Hakan Özkan ise “Terörün her türlüsünü, her türlü terörü lanetliyoruz. Vatan sağ olsun diyoruz. Sözlerin, her şeyin bittiği an” diyerek şunları vurguladı:

ÖZKAN: “Konuşacak halimiz bile yok, çok üzüntülüyüz”

“Malum bildiğiniz üzere hainlerin ve kalleşlerin yapmış olduğu üzücü olayda, saldırıda Osman Er kardeşimiz şehit olmuştur. İnanın konuşacak halimiz bile yok. Bu noktada çok üzüntülüyüz. Kendisine Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. Bir daha böyle olayların yaşanmamasını istiyoruz. Terörün her türlüsünü, her türlü terörü lanetliyoruz. Vatan sağ olsun diyoruz. Sözlerin, her şeyin bittiği an.”

Osmaneli MHP Meclis üyesi Orhan Uğur da, “Osmaneli’mizin, ilimizin başı sağ olsun diyorum” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

UĞUR: “Osmaneli’mizin, ilimizin başı sağ olsun”

“Geçtiğimiz gün Hakkari Şemdinli’de hain bir saldırı sonrası şehit düşen Osmanelili kardeşimiz Osman Er’e Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun diyorum. Acılı ailesine de başsağlığı diliyorum. Osmaneli’mizin, ilimizin başı sağ olsun diyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam