MEHMET BOZDAĞ BİLECİK’TE SÖYLEŞİYE KATILDI

MEHMET BOZDAĞ BİLECİK’TE SÖYLEŞİYE KATILDI

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Şeyh Edebali Edebiyat Mektebi ve Medeniyet Söyleşileri programına, Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcısı ve Senaristi Mehmet Bozdağ konuşmacı olarak katıldı.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programa; Belediye Başkanı Nihat Can, Milli Eğitim Müdürü Güsamettin Erdoğan, Sakarya Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Müftüsü Necati Akkuş, daire amirleri, Edebiyat Mektebi Atölye Çalışmalarını yürüten şair, yazar ve çizerler ile öğrencilerin yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanı Nihat Can, program hakkında yaptığı kısa değerlendirmede; ‘’Milli Eğitim Müdürlüğünün gerçekleştirdiği Şeyh Edebali Edebiyat Mektebi ve Medeniyet Söyleşileri programında çok değerli konuklarla bir araya geldik. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı programda Diriliş Ertuğrul Dizisinin Yapımcısı ve Senaristi Mehmet Bozdağ konuşmacı olarak katıldı. İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın felsefesinden hareketle Ertuğrul Ocağı Bilecik’te bu anlamlı projenin hayata geçirilmesinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum. Projede emeği geçen herkesi kutluyorum.’’ İfadelerini kullandı.
Proje kapsamında Edebiyat Mektebi Atölye Çalışmalarına katılarak şairlik, yazarlık ve çizerlik eğitimi alan lise öğrencilere, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından Katılım Belgeleri verildi. Atölye Çalışmalarında görev alan Şair Sayın Mustafa Özçelik, Öykü Yazarı Sayın Selvigül Kandoğmuş Şahin, Deneme Yazarı ve Şair Sayın Şakir Kurtulmuş, Portre Yazarı Sayın Fahri TUNA ve Çizer Sayın Osman Suroğlu’na ise Belediye Başkanı Nihat Can, Senarist ve Yapımcı Mehmet Bozdağ ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi tarafından belge ve hediye takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam