Mehmetçiğe bir selam da TSO’dan

Mehmetçiğe bir selam da TSO’dan

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile TSO Meclis Başkanlığınca doğa yürüyüşü ve kültür gezisi düzenlendi.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen doğa yürüyüşünde Suriye’nin kuzeyinde Barış Pınarı Harekatı’nı gerçekleştiren Mehmetçiklerimize asker selamı vererek destek oldular.

Atatürk Ormanı’nda Vali Bilal Şentürk, Belediye Başkanı Semih Şahin, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, İl Emniyet Müdür Ertuğrul Namal, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, TSO Başkanı Şükrü Keskin ve Meclis Başkanı Erdal Erşan ile daire müdürleri ve TSO üyelerinin katılımıyla 5 kilometrelik doğa yürüyüşü geçekleştirildi.

Kösere mevkisinden engebeli bölgelerden geçilerek Çoban Faik Çeşmesinde sona eren yürüyüşte, İstasyon Mahallesindeki kanyon ile Bilecik’i kuş bakışı inceleyen Vali Şentürk, şöyle konuştu:

”Doğa güzellikleri olan Bilecik’i farklı bölgeden inceleme ve izleme imkanı bulduk. Bilecik’in her noktasında ve her dağın arkasında büyüleyen güzellikler var. Sahip olduğumuz güzellikleri bu tür yürüyüşlere ortam hazırlamak istiyoruz. Yürüyüş yaptığımız bölge insanların rahat istifade edebileceği ve güzelliklerinden yararlanabileceği bir yer. Bilecik’in doğa güzelliklerini tanımak ve tanıtmak amacıyla doğa yürüyüşlerine ve kültür gezilerine devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam