MELİH KARAÇAM CHP’DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MELİH KARAÇAM CHP’DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bilecik’te kongre sürecine hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 29 Aralık’ta yapılacak olan 37. Olağan Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri için, Melih Karaç adaylığını açıkladı.

“Halkımızın talep ve istekleri, benim en büyük yol haritam oldu.”

Chp’de Olağan Merkez İlçe Başkanlığı seçimleri devam ederken, Berna Pamukçu’nun ardından Melih Karaçam’da adaylığını açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın açıklamasında adaylığını açıklayan Karaçam, doğup büyüdüğü Bilecik’te, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin temel taşı olan Cumhuriyet Halk Partisi saflarında hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu vurgulayarak; “Cumhuriyetimizin teminatı, kadın erkek eşitliğinin sigortası, 96 yıldır her türlü zorluğa rağmen dimdik ayakta duran, evim dediğim Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında, birçok görevde bulundum. Bu görevleri icra ederken, parti büyüklerimin bilgi ve tecrübeleri, halkımızın talep ve istekleri, benim en büyük yol haritam oldu” dedi.

“Halkın içinde, halkla omuz omuza ve güçlü bir örgüt inşa etmek için adayım.”

Parti içindeki tüm kırgınlıkları gidermek ve tek yürek olmak için aday olduğuna dikkat çeken Karaçam; “içe dönük değil dışa dönük, halkın içinde halkla omuz omuza ve güçlü bir örgüt inşa etmek için, kadınlarımızı ve gençlerimizi siyasette da etkin kılmak için, yerelde iktidar olan partimizi, genelde de iktidara taşımak için, 29 Aralık’ta yapılacak olan 37. Olağan Merkez İlçe Kongresi’nde, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na adayım. Merkez İlçe Kongresi’nin, şehrimize, partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu kongre sürecinde kaybeden yok; kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır ” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam