“MEMLEKETİN YÜKÜ HEPİMİZİN OMUZLARINDA”

“MEMLEKETİN YÜKÜ HEPİMİZİN OMUZLARINDA”

Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Oğuz Sertler sandığa gümbür gümbür gidiyor. Bozüyük’ün sevilen simalarından olan ve bu zamana kadar İl Genel Meclisi Başkanlığında bir çok hizmeti hayata geçiren Oğuz Sertler’i Bozüyüklüler bağrına bastı.
Gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden Oğuz Sertler, her gün Bozüyüklü vatandaşlarla bir araya gelerek Bozüyük’ün geleceği için çalıştıklarını söyledi.

Esnafından, işçisine, memuruna kadar herkesimin gönlünde taht kurmayı başaran Oğuz Sertler gördüğü ilgi ve alakadan memnun olduğunu belirterek; “Bozüyük’e hizmet etmek burada yaşayan tüm vatandaşların görevi. Bizlerde bu uğurda hizmetlere önder olmak için yola çıktık. Bozüyük’e daha mutlu bir gelecek hazırlamak için kadrolarımızla var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü memleketin yükü hepimizin omuzlarında. Göreve geldiğimizden kısa süre sonra herkes farkımızı anlayacak. Bizler için tek önemli olan şey halkımızın refahıdır. Bu uğurda tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam