Memur-Sen Kadın Kolları’ndan Tıp Bayramı Ziyaretleri

Memur-Sen Kadın Kolları’ndan Tıp Bayramı Ziyaretleri

 

Ziyarete Bilecik Sağlık-Sen Şube Başkanı İrfan Yelken de eşlik etti. 

                Ziyaretin ardından Memur-Sen Kadın Kolları Başkan Vekili Demirel şöyle konuştu:

“Sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından birisi; sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesidir. Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır.

Hiç kuşkusuzdur ki bu alanda  tüm sağlık çalışanları, fedakarlıkları ve meslek aşkları sayesinde, yaratılmışların en üstünü olan insanın yaşam kalitesini yükseltmede ve bu yaşam kalitesinin duraksamaya uğradığı hallerde hastalarını sağlığına kavuşturmak adına “kutsal bir mümessil” olarak bu önemli ve zor görevi üstlenmişlerdir.

Sağlık politikalarına ve sağlığa yapılan yatırımın insana, dolayısıyla bununda geleceğe yapılan en büyük yatırım olacağı düşüncesindeyim.

Bu vesileyle Bilecik Memur Sen Kadın Kolları olarak,  insanlığa nitelikli yaşam sunmayı ilke edinen, bizlerin daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayat sürmesi için en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim.”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. sendikalı bayanlar – memur-sen kadın kolları Bilecik’e hayırlı olsun nihayet sendika çalışmalarında bayanları göreceğiz darısı tüm hizmet kollarına…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam