Mesut Tekin Cezaevinden Çıktı

Mesut Tekin Cezaevinden Çıktı

 

Denetimli Serbestlik Yasasından faydalanarak cezaevinden çıkan Tekin, Bozüyük Açık Cezaevi önünde sevenleri tarafından alkışlarla karşılandı.

                Mesut Tekin evinin önünde yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Yağmurlu bir Nisan günü içeri girdim. Yine Allah’ın rahmetinin sağanak sağanak yağdığı bir günde sizlerle beraberim. Sıhhat ve afiyetle bizi birbirimize kavuşturan Cenab-ı Allah’a sonsuz hamdu senalar olsun. Beni içeride, içeri girerken, içeride ve burada yalnız bırakmayan her zaman iyi niyetlerini, iyi duygularını ileten, benim için her zaman ve zeminde, kutsal topraklarda, burada dua eden, uğramış olduğumuz haksızlığa karşı Allah’tan bize yardım dileyen bütün kardeşlerime bende en kalbi duygularımı sunuyorum, dua ediyorum, teşekkür ediyorum hepinize. Hakkınız helal edin.

 

‘Herkese hakkım helal’

 

Ben cezaevine girerken söylediğim noktadayım. İşlemediğim bir suçun cezasını çektim. Hiçbir kişiye kuruma ya da zümreye kızgınlığım ya da kinim yok. Herkese hakkım helal. Cenab-I Allah cezaevindeki bütün kader mahkumlarına da yardım etsin. Tez vakitte kurtarsın inşallah. Saygılar sunuyorum, şükranlarımı arz ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam