• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEZUNLAR DERNEĞİ AÇILDI

MEZUNLAR DERNEĞİ AÇILDI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin 15 Bin mezununu ve okuyan 18 bin öğrencisini temsil edecek olan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mezunları Derneği Şefik Özbilgi başkanlığında açıldı.
Eski BAĞKUR binasındaki derneğin açılışına Belediye Başkanı Selim Yağcı, BŞEÜ Rektörü İbrahim Taş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve mezun öğrenciler katıldı.
15 bin mezunu temsil ettiklerini ve mezunlar bir araya getirmek için çabalayacaklarını ifade eden Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanı Şefik Özbilgi; “Bilecik’te okuyup mezun olan öğrencilerimizi ahde vefa duyduğunuz Bilecik’te bir araya getirmek. Mevcut okuyan öğrencilerimize staj ve iş bulma anlamında fayda sağlamak amacıyla böyle bir dernek kurmak istedik. İnşallah amacımıza da ulaşacağız. Bu uğurda belediye başkanımız ve rektörümüzün de destekleri çok oldu onlara da teşekkür ediyorum.” İfadelerin kullandı. Üniversitenin ve eğitimin önemine dikkat çeken Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı açılışta yaptığı açıklamada; “Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Mezunları Derneğimizin açılışını gerçekleştirdik. Şehrimizde on yıla aşkın eğitim ve öğretim gören gençlerimizin aynı çatı altında toplanmaları bizler son derece mutlu etti. Dernek Başkanı Şefik Özbilgi ve Yönetim Kuruluna faaliyetlerinde başarılar diliyorum. Derneğimizin Şehrimize ve Üniversitemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Üniversitenin böyle konular ile gündem oluşturması gerçekten üzücü. Maalesef güneş balçıkla sıvanmaz, üniversitemizin durumu içler acısı…

  2. baskanım bilecik avm yok sinema salonu modern yok özel hastanemiz yok umarım onların acılısında sizi görürüzz gerekli işler bunlarrr

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam