MHP ADIM ADIM ÇALIŞIYOR…

MHP ADIM ADIM ÇALIŞIYOR…

Ardından Taşıyıcılar Kooperatifini de ziyaret eden Bahattin Şeker ve Hüseyin Şensoy, ülke gündemini ve 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimi değerlendirdi. MHP Milletvekili adayı Hüseyin Şensoy, "Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında İl Özel idarelerinin güçlendirileceğini, AKP İktidarının bu alanda açtığı tahribatları giderecek İl Özel İdaresi Bünyesinde çalışan personelin kadro sıkıntılarının aşılacağının, kapatılan belde belediyelerinin yeniden faaliyete geçirileceğini" belirtti. Taşıyıcılar kooperatifinde ise Şensoy" Milliyeçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesini hatırlatarak esnafımızın sırtına yük olan vergileri kaldıracağız, 13 yıldır AKP iktidarı ile borç batağında hayat mücadelesi veren esnafımızın sorunlarına köklü ve kalıcı çözümler üreterek, esnafımıza nefes aldıracağız" dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Bahattin Şeker ise ülke gündemini değerlendirerek şunları kaydetti: "Türkiye son derece acılı ve karanlık bir dönemde seçime doğru gidiyor, bu seçimlerde milletimiz ülkemizin gerçekleri ile yüzleşerek sandığa gitmelidir! Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nde "Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir" karar Türk milletinindir. Herkes sorumluluk almalı akıl, vicdan, iman, ülke ve millet sevgisi ile tercih yapılmalıdır. Böylece 13 yıldır milletimizi aldatan ve kandıran AKP iktidarına seçim sandığında millet iradesi hesap sormalıdır. AKP' ye Osmanlı tokadı atmanın zamanı gelmiştir. Başkanlık sistemi diyerek sultanlık sistemini getirmeye çalışanlara, yoksulluğu milletimizin kaderi haline getirenlere, yolsuzluk batağına saplanmış olanlara milletimiz haddini bildirmelidir! Bu israf, savurganlık ve haram saltanatı artık son bulmalıdır! Hakikat ortadadır. Her yerde söylüyorum artık ampul patlamıştır, tüm vatandaşlarımızı üç hilalin aydınlığında buluşmaya ve yarınlarımız için MHP kadrolarına destek vermeye davet ediyorum" dedi. 

 

Daha sonra İstasyon Çamlıca yurdu kermesine katılan ve açılışını yapan Şeker ve Şensoy, kermes açılışının ardından Bien Seramik çalışanları ile bir araya geldi. Çalışanlara birlikte yemek yiyen Bahattin Şeker ve Hüseyin Şensoy'a Bien Seramik yetkililerince plaket takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam