MHP Bilecik Milletvekili Şeker Ziyaretlerine Devam Ediyor

MHP Bilecik Milletvekili Şeker Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ziyaretlerine Demokrat Parti İl Başkanlığı ile başlayan Milletvekili Şeker ve beraberindekiler burada Demokrat Parti İl Başkanı Ali Ünal ve partililer tarafından karşılandı. Burada konuşan Milletvekili Şeker kardeş partileri olan Demokrat Parti’yi ziyaret ettiklerini ifade etti. Şeker, “Bu partiye kardeş parti olarak geldik. Burada çok görev yaptık. Göreve yeni gelen bizim eski dostumuz Ali Bey’i tebrik etmek istedik. Buradaki arkadaşlarımız, dostlarımız sevdiğimiz kişiler. Memleket için mücadele ettiğimiz, çivi çaktığımız, iyi günde kötü günde beraber olduğumuz arkadaşlarımız. Kongrelerini yapmışlar. Bugün kendilerini ziyaret ediyoruz hayırlı olsun diyoruz.

Tabi Demokrat Parti, Türkiye’nin en köklü partilerinden, geçmişin en büyük partilerinden birisi. Biz tabi Doğru Yol zamanında bulunmuştuk. Daha sonra Anavatan Partisi’yle birleşmesinden Demokrat Parti meydana geldi.

Kardeş partiyiz, niye kardeş partiyiz? Türkiye’nin hele bugünlerde bayrağımızın tartışıldığı, İstiklal Marşımızın tartışıldığı, memleketin, birlik beraberliğinin tartışıldığı bu günlerde hepimizin aynı düşünce, aynı yapıda, aynı yolda olduğu bir parti. Maalesef ki son günlerde Türkiye ikiye bölünme tarafına gitmekte. Artık neredeyse insanların özel hayatlarına karışılıyor. Nasıl doğum yapacaklar, kaç çocuk yapacaklar, nasıl yaşayacaklar? Bunlar bir ayrı. Bir tarafta ‘Ne mutlu Türküm’ diyen tabelaların sökülmesi, ‘TC’lerin sökülmesi. Memleketin nereye gittiğini anlamak mümkün değil. İşte bugün bizler gibi diğer partiler gibi vatanını, milletini seven bütün arkadaşlarımla beraber bütün partilerle beraber Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmanın vakti olduğunu düşünüyorum.

Ali Bey’i ve yönetimdeki arkadaşları kutluyoruz. Benim her zaman söylediğim bir şey var. Partilerde görev alan kişiler bu memkeletin iyiliği için, geleceği için çalışan kişilerdir. İnşallah başarılı olurlar, daha güzel günler Demokrat Parti’yi bekliyor diyorum.” diye konuştu.

Demokrat Parti İl Başkanı Ali Ünal da gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan’ı ziyaret eden Milletvekili Şeker ve beraberindekiler burada göreve yeni gelen Müdür Varan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Şeker son olarak İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Herzaman ve daima – Geçmiş yıllarda da Doğru yol Partisinden m.vekili ve bakanlık yapmış olan sayın Bahattin Şeker,o zamandan bu zamana kadar kasaba kasaba,ilçe ilçe ve ilimizde ziyaret etmediği bir yer kalmamış,atynı zamanda hem bakanlığı hemde şahsi maddi katkıları ile her ilçeye spor sahası,kapalı spor salonu ,yüzme havuzları ve ihtiyacı olan köylere cami,köy konağı ve diğer ihtiyaçları için yardımcı olmuş,ilimizin bir ferdi olarak en çok hizmeti ve eseri geçen vekilimizdir.Kendisinden ALLAH (cc) razı olsun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç