• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP BİLECİK YÖNETİMİ YENİ KADROSUYLA DEVAM EDİYOR

MHP BİLECİK YÖNETİMİ YENİ KADROSUYLA DEVAM EDİYOR

Liste şu şekilde:
Mehmet Yılmaz'ın başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu şu kişilerden oluştu; Fikret Altınışık, Pervin Taşçı, Hasan Şafak, Nesrin Buldu, Kadir Mülayim, Vesli İleri, İrfan Yılmaz, Sebahat Bozkurt, Mehmet Baş, Yücel Önsöz, Hasan Yıldırım, M. Tevfik Sarı, Mustafa Karacaovalı, Hamdi Salt, Ahmet Gürses, Erdoğan Genç, Fevzi Duman, Mithat Şişli, Soner Hızlı, Ramazan Tan, Ahmet İşlek, Turgut Durak, Metin İpek, Erol Aynur, Erdil Balan, Hasan Mustafa Geyik, Metin Coşkun, Kemal Mercan, Nurettin Erkan.
Nazmi Erdem'in başkanlığında olan Merkez İlçe Yönetim Kurulu ise şu kişilerden oluşuyor; Bahadır Kaya, İbrahim Cihan, Asım Kırmacı, Bülent Kuru, İlker Kösem, Ahmet Toku, Halil Türker Çoban, Cem Çevik, Selman Aydeniz, Hakan Yavuz, Ali Tetik, Burak Aksu, Şerafettin Yılmaz, Erdem Sütçü, Yafez Bozkurt, Arzu Gülmüş Filoğlu, Elif Atabek, Alaattin Kuzu, Metin Saltan, Murat Yılmaz, Abdullah Korkmaz, Gökmen Apar, Selahattin Bozkurt, Bayram Yaman, Merve Yılmaz ve Ahmet Sarı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Eskilerle Oluşturulan Yeni Yönetim – Ölmez bu hareket, Ölmez bu dava… Kendisini Ülkücü gören herkes bu harekete hizmet etmekle mükelleftir.Bu nedenle Bilecik’te Başarılı olan Milliyetçi Hareket Partisinin daha başarılı olması için yeni göreve gelen tüm arkadaşlarımı yürekten kutlarım. Ülkücünün Eskisi,Yenisi Olmaz.Bugün aramıza katılanla 40 senedir bu hareketin içinde olan arasındaki tek fark TECRÜBE’dir.Kesinlikle Ülkücülüğü eleştirilemez. Yeni Görev Alan tüm arkadaşlarıma şimdiden başarılar dilerim..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam