MHP Bozüyük Adayını Tanıttı

MHP Bozüyük Adayını Tanıttı

Şeker, partisinin Bozüyük İlçe Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 2014 Martta önemli bir seçimin yaşanacağını belirterek, yerel seçimlerde adayların önemli olduğunu vurguladı.

MHP'nin Bozüyük İlçe Belediye Başkan adayı Miraç Mete Yüksel'in çalışkan, kendi işinde başarılı ve Bozüyük'ü seven bir kişi olduğunu ifade eden Şeker, şunları kaydetti:

"Bizim belediyecilik anlayışımızda iktidar, muhalefet diye bir şey yok. Yerel seçimde partilerde adaylarda önemli. Yüksel, kardeşimiz çalışkan, kendi işinde başarılı, Bozüyük'ü memleketini seven bir kardeşimiz. Siyaset hizmet işidir. Hangi yapıda hangi partide olursa olsun insanların siyasete girip taşın altına elini koyması mücadele etmesi güzeldir. Bilecik'te yüzde 80'e yakın adaylarımız belli oldu. Bilecik'teki yörelerimizde iddialıyız. Bizim için halk tarafından kim ön plana çıkarılıyorsa genel başkanımızın da direktifi ile onu aday yapmaya çalışıyoruz."

MHP Bozüyük İlçe Başkanı Murat Köftecioğlu da kentte çeşitli sebeplerle gasp edilen, insanların oyuna saygısızlık edilerek kendilerinden alınan bir belediye başkanlığı olduğunu dile getirerek, "Biz demokrasiye inanan insanlarız ve bunun cevabını sandıkta alacağımızı düşünüyoruz. Sandıkta bizi temsilen en güçlü adayımız olarak da Yüksel'i tespit ettik. Biz hedefe kenetlenmiş durumdayız" dedi.

Belediye Başkan adayı Yüksel ise yaklaşık 1 aydır süren sürecin, adaylığı ile sonuçlandığını hatırlatarak, seçimi kazanacaklarına inandığını kaydetti.

Talihsiz bir olaydan dolayı teşkilatın canı yandığını ve seçimi kazanmak istediklerini belirten Yüksel, "Hep birlikte olursak biz bu işi başaracağımıza eminim. Bozüyük'te halkımızla bir arada çözüm üreterek, halkın sıkıntılarına ve problemlerine onların isteği doğrultusunda yön vererek adaletli, kimseyi ayırmayan ve kayırmayan bir siyasetle inşallah bir belediyecilik anlayışı içerisinde olacağız. İnsanların taktir ettiği, gerçekten bizim insanımız dediği bir belediyecilik anlayışıyla bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu ağır bir sorumluluk. Bu sorumluluğu taşımak da çok zor. Bunun için çok çalışmamız gerekiyor" diye konuştu. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam