MHP Bu Sefer 616 rakım’dan Esti

MHP Bu Sefer 616 rakım’dan Esti

12 Şubat 2014 Çarşamba günü MHP Yenipazar seçim bürosu açılışı yapıldı. Açılışa MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Sinan Özkeskin, Osmaneli Belediye Başkan Adayı Mustafa Kürekçi, Söğüt Belediye Başkan Adayı Halil Aydoğdu, partililer ve vatandaşlar katıldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından ilk konuşmayı Sabri Erarslan yaptı. Erarslan yaptığı konuşmada Yenipazar’ın öz evladı olan İlhan Özden’e destek verilmesini istedi.

Daha sonra kürsüye MHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı İlhan Özden geldi. Özden yaptığı konuşmada “Muhterem hemşehrilerim beni ve ekibimizi hepiniz çok iyi biliyorsunuz. 23 yıllık kamu görevim süresince elimden geldiği kadar sizlere hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonra da Allah nasip eder, sizlerde takdir ederseniz, 1991 yılında ilk olarak kamu görevine işçi olarak başladığım ve memurluk hayatımızdaki dalgalanmalara bağlı olarak ayrılmak zorunda kaldığım yuvama Belediye Başkanı olarak tekrar dönüp, sizlere ey iyi şekilde hizmet etmeye talibim.

“İbrahim Değirmenci ağabeyimize teşekkür etmeyi kendime vefa borcu olarak görüyorum”

Bura da bir ayrıntıya değinmeden geçmek istemiyorum. Bizim kolumuzdan tutup bu yuvaya koyan, sizlere hizmet etmemize vesile olarak, bu kapıları bizlere aralayan, gerek bizlerin, gerekse ilçemizin üzerinde emekleri tartışma konusu bile yapılmayacak olan bizleri yetiştirerek bu günlere getiren ilk ve kurucu Belediye Başkanımız İbrahim Değirmenci ağabeyimize teşekkür etmeyi kendime vefa borcu olarak görüyorum ve buradan kendisine selam ve saygılarımı gönderiyorum.

“Çıktığımız bu yol kutsal bir yoldur”

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde vereceğiniz yetki ile ekibimiz ile birlikte güzel Yenipazar’ımızı her gün biraz daha ileriye götürebilmek için var gücümüzle çalışmağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın, çıktığımız bu yol kutsal bir yoldur, çünkü insana hizmet vardır, halka hizmet etmenin hakka hizmet olduğunun bilincindeyiz. Çünkü ağabeylerimizden, büyüklerimizden, ustalarımızdan biz bunu böyle öğrendik. Bu nedenle bu güzel ilçemizde sizlere hizmet etmeye aday olduğum için mutluyum, gururluyum.

Çıktığımız bu yolda Şeyh Edabalı Hazretlerinin “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın” Öğüdünü, Büyük Önder Atatürk’ün “Millete Efendilik Yoktur, Hizmet Etmek Vardır, Kim bu millete hizmet ederse Onun efendisi olur” sözlerini kendimize ilke edindik ve bu yola çıkarken yanımıza milletimizin tutkusunu, gönlümüze Yenipazar’ımızın Sevdasını, arkamıza ise sizlerin hayır dualarını alarak çıktık. Hiç şüphesiz ki sizin sevginiz her şeyin üstündedir, sizlerin desteği dünyevi her arzu ve arayıştan daha yüksektir.

“Adamı olanın değil hak edenin işini yapacak bir belediye yönetimi istiyor”

Şunun üzerine basa basa söylüyorum. Belediyecilik anlayışında, herkesle, herkesle ama herkesle barışık olacağız, görüşü ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızla kucaklaşacağız, tanışacağız, buluşacağız mutlaka ama mutlaka anlaşacağız. Bir işi yapmaktan yılmayacağız, bıkmayacağız, usanmayacağız ama sonucunda başaracağız. Başka çaresi ve çıkış yolu kalmamıştır artık, Yenipazarımız hizmet bekliyor, atılım bekliyor, gelecek istiyor, halkıyla barışık, selam verip alabilecek, küçükle küçük, büyükle büyük olabilecek, oturup bir bardak çay içecek bir belediye başkanı istiyor, Adamı olanın değil hak edenin işini yapacak bir belediye yönetimi istiyor. Bu nedenle hiçbir zaman oturmayacağız, beklemeyeceğiz, dinlemeyeceğiz, halkımıza koşacağız, halkımızın görüşlerini her zaman ön planda tutacağız.

Belediye Başkanı adayınız olarak, çıkmış olduğunuz bu yolda, İlçemizi daha güzel bir Yenipazar haline getirmek hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak sizlerle olan birlik sayesinde olacaktır. Gönül birliği içerisinde ilçemizi daha rahat ve yaşanabilir hale getirmek için 30 Martta ki oylarınıza talibiz. Ben ve ekibim buradan size söz veriyoruz. Sizler için güzel bir Yenipazar için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışmak boynumuzun borcu olsun.

“Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi ve muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum”

Bu vesile ile hizmet yarışına katılarak 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak seçimlerde ilçemiz ve köylerinde hizmete talip olan, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi ve muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum. Seçim büromuzun açılışında güvenlik tedbirlerini alarak, huzurlu bir şekilde törenimizin gerçekleşmesini sağlayan emniyet teşkilatının çok değerli personeline teşekkür ediyorum. Bugün açılışımıza katılarak, bizleri onurlandırarak vermiş olduğunuz güç ve destekten dolayı şahsım ve partim adına hepinize teşekkür ediyor selam ve saygılarımı sunuyorum. Canımız Yenipazar’a armağan olsun. Hepiniz Allaha emanet olun, Allah yar ve yardımcımız olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

“Yaşlılarımızı İstanbul’dan Urfa’ya kadar camilere ve türbelere götür”

Özden’den sonra konuşan MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker Gölpazarı açılışının aksine fazla konuşmayacağını belirterek Yenipazar Belediye Başkan Adayı İlhan Özden’e Belediyecilik hakkında nasihatlerde bulundu. Şeker Özden’e Başkan olduktan sonra iyi çalışmasını, özellikle yaşlıları İstanbul’dan Urfa’ya kadar sürekli camilere ve türbelere götürmesi tavsiyelerinde bulundu. Şeker daha sonra Belediye Başkanı seçildiği takdirde Özden’e Yenipazar halkına gereken önemi göstermesi ve Yenipazar’a iyi hizmetler yapması konusunda önerilerde bulundu. MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker konuşmasını 30 Mart’ta Belediye Başkan Adayı İlhan Özden’e ve İl Genel Meclisi Adayı Osman Varolu’ya vatandaşlardan destek olmalarını istedi.

Şeker konuşmasını “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” diyerek noktaladı. Dualarla yapılan seçim bürosu açılışının ardından katılanlara pilav ve ayran ikram edildi. İlçe’de kurulan Pazar gezilerek esnaf ziyaretlerinde bulunuldu. ERHAN TOKA – CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam