MHP DE İL KONGRESİ BU HAFTA SONU

MHP DE İL KONGRESİ BU HAFTA SONU

Şeyh Edebali kültür ve kongre merkezinde saat 13.00’ da yapılacak olan kongre öncesi açıklama yapan İl Başkanı Mehmet Yılmaz; “Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz kongremizden, Milliyetçi Hareket Partisi'nin güçlenerek çıkacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın.” diyerek şunları aktardı:  

“Yeniden güçlü Türkiye'yi inşa etmeye hazırız”

“Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl teşkilatı olarak 15 Şubat Pazar günü il kongremizi gerçekleştirme kararı almış bulunmaktayız. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz kongremizden, Milliyetçi Hareket Partisi'nin güçlenerek çıkacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Kongremize sayılı günler kala tüm halkımızı davet etme vesilesiyle yapmış olduğum açıklamamda, ülkemizin içerisinde bulunduğu vahim duruma da değinmeden edemeyeceğim. Açılım safsatalarıyla milletimiz uyutulurken, "Şehit haberi gelmiyor" yalanlarıyla teröristlerin önü açılmıştır. Teröristler faaliyetlerine her geçen gün hız verirken, ülkemiz adeta bölünmenin eşiğine getirilmiştir. Ak Parti'li vekillerce reklam arası olarak görülen Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez ayrılıkçılar ve teröristler için ayrıcalıklar sağlanmış, teröristbaşı Apo'nun bile serbest bırakılacağı konuşulmaya başlanmıştır. İmralı'da yatan bu bebek katilinden "Sayın Öcalan" diye bahsedenler bugün eli kanlı teröristi 'barış güvercini' ilan etmişlerdir.

“Bizler, Ülkücü hareketin temsilcileri olarak bu ülkeyi yönetecek kadrolarla hazırız”

"Apo'yla görüşen şerefsizdir" diyen bir siyasi partinin genel başkanı, kendi söyledikleri ile çelişmiş, görüşmelerin yapıldığı kabul edilmiştir.  Terörist katil Apo, bugün Türkiye Cumhuriyeti'ni tehdit eder hale gelmiştir. Başbakanlık koltuğunda oturan zat; "açılım, demokrasi paketi, yeni Türkiye" gibi söylemlerle bin yıllık kardeşlik hukukumuzu bozmaya çalışmaktadır.  

Ama yüce Türk milleti bu oyunu bir gün bozacaktır. "Milliyetçiliği ayaklar altına alıyoruz" diyen siyasi iradeye "Artık yeter" diyerek Akp'ye yol verecektir. Milletimiz gerçekleri görecek, bu cennet vatanı yönetmesi gereken Milliyetçi – Ülkücü harekete iktidar yolunu gösterecektir. Milliyetçi Hareket Partisi; "Vatanımın ha ekmeğini yemişim, ha uğruna bir kurşun" diyerek vatana can, bayrağa kan veren yiğitlerin partisidir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin bozkurtları, asenaları; bıkmak, usanmak, yılmak, yorulmak bilmeyen neferleri Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in izinde, Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde yeniden güçlü Türkiye'yi inşa etmeye hazırdır. Bizler, Ülkücü hareketin temsilcileri olarak bu ülkeyi yönetecek kadrolarla hazırız, beklemedeyiz.

“Kongremizde bir ve beraber olmak dileklerimle”

Kongremize siz değerli Bilecik halkını, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in şu sözleri ile davet ediyorum; "Ben Türk Milletini, Sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasiye, rüşvet ve hile çiğnenen, çiğnetilen hukuk düzenlerine, ahlâktan mahrum bir hürriyete, tefecilige, karaborsaya yer veren bir iktisadi yapıya çağırmıyorum.Türklük şuur ve gururuna, İslâm ahlâk ve faziletine, yoksullukla savaşa, adalette yarışa, birliğe, kardeşliğe, kısacası hak yolu, hakikât yolu, Allah yolu'na çağırıyorum."

Milliyetçi – Ülkücü Hareketin adım adım iktidara yürüdüğü kutlu yolda gerçekleştireceğimiz olağan il kongremizde bir ve beraber olmak dileklerimle.  15 Şubat 2015 Pazar günü saat 13.00'te Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ne tüm halkımızı davet ediyoruz. Partimizde görev almaya hazırlanan tüm ülküdaşlarıma saygılarımı, muhabbetlerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne mutlu Türk'üm diyene!”

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam