MHP İl Genel Meclisi Üyesi Aday Sıraları Belli Oldu

MHP İl Genel Meclisi Üyesi Aday Sıraları Belli Oldu

Adayların sıralaması, 1.Mehmet Yılmaz, 2.Selahattin Bozkurt, 3.Yılmaz Sert ve 4.Ömer Usta şeklinde.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. AYIP ETMİŞLER. – MDHP (MİLLİYETÇİ DEMOKRAT HALK PARTİSİ) hakikaten bu seçimi alacak gibi ama bazı eksiklikleri var. Bütün adaylarını DPve CHP’den transfer eden MDHP İl genel meclisi adaylarını neden kendi içlerinden belirledi ki? Vallahi ayıp etmişler. DP’li ve CHP’liler adaylık için sıraya girmişlerdi, yazık oldu adamlara.

  2. ! – Merkez ilçe başkanlığına görevlendirilmiş şahıs, yılmaz sert’in sıralamasının değişmesine sebep olduğu anlaşıldığından… bu seçimde çok kayıplara yol açacağı durumu oluşmuştur…!

  3. BİRLİK ZAMANI – DEĞERLİ KÜRŞAT DAVA ADAMI OLANLARIN SINAVI BU SEÇİM. KÜSKÜNLÜKLER BİR TARAFA BIRAKILMALI, MHP HER ZAMAN VATAN, MİLLET, BAYRAK, EZAN DİYEN, ÜLKE SEVDALISI HERKESE AÇIKTIR. ÜLKENİN VE BİLECİĞİN KADERİNE EL KOYMAK İÇİN BU TÜR YAKLAŞIMLARIN HEM MHP YE VE HEM DE ADAYINA ZARAR VERİR. AMA BİRİLERİ BUNU KASITLI YAPIYORSA ONU DA AÇIKÇA SÖYLEMELİDİR. GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR. GÜN ALAY ETME DEĞİL, ÇALIŞMA GÜNÜDÜR. GÜN DAĞITMA DEĞİL, ADAM GİBİ ADAM OLAN VATANPERVER HÜSEYİN ŞENSOY A VE EKİBİNE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR. NE MUTLU BU KUTLU YOLDA OLANLARA…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam