• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP TEŞKİLATLARI SAHAYA İNDİ

MHP TEŞKİLATLARI SAHAYA İNDİ

 

Bilecik Merkez ve ilçelerinin köylerinde yapılan Hıdırellez şenliklerinin hemen hepsine katılmaya özen gösteren MHP Teşkilatları, köylülerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiriyorlar. Gittikleri köylerde köylülerin Hıdırellez'ini kutlayan ve köylülerin sorunlarıyla yakından ilgilenen teşkilatlar adına, MHP Bilecik İl Başkanı Hüseyin Köymen bir açıklama yaptı. Köymen açıklamasında, il ve ilçe teşkilatları olarak partilerine gelen bütün davetleri değerlendirerek hepsine katılmaya çalıştıklarını kaydetti. Köymen şöyle devam etti:
“Mayıs ayı başından bu yana yaklaşık 20 köyde Hıdırellez şenliklerine katıldık. Hıdırellez şenlikleri köylerimizde birer bayram havası içerisinde geçiyor. Bizlerde köylü vatandaşlarımızın bu bayramların iştirak ederek onların mutluluklarına ortak olmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda gittiğimiz köylerde köylülerimizle ve köy muhtarlarımızla istişare ederek onların dertlerini, sorunlarını dinleyerek, not alıp Milletvekilimiz Bahattin Şeker'e iletiyoruz. Yasama faaliyetlerinden vakit buldukça Milletvekilimiz Bahattin Şeker'de teşkilatlarımızla birlikte köylerimizi ziyaret ediyor.
Köylerimizin sorunlarını ilk elden köylülerimizden ve muhtarlarımızdan dinleyerek, sorunlarına çare üretmek için gerekli çalışmaları yapıyor.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam