MHP’de Birlikten Kuvvet Doğacak

MHP’de Birlikten Kuvvet Doğacak

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Kadın Kolları Başkanı Birsen Erarslan, çalışmalara hız verdiklerini ve bu toplantıları her ay gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi. Erarslan şöyle konuştu:

“Biz Bilecik Kadın Kolları olarak ilçe başkanlarımızı daha önce de davet ettik. Bu ay ikinci ayımız, olağan toplantılarımız devam ediyor. İnhisar ve Yenipazar haricinde diğer ilçelerimizde kadın kolları oluşturma çabalarımız başladı. Osmaneli, Söğüt ve Bozüyük ve Gölpazarı ilçelerinde kadın kollarımızı oluşturduk çoğunun resmiyetini aldık ve almak üzereyiz. Onanmalarını bekliyoruz.

Biz bu seçimlerde ilçelerle beraber hareket etmeye karar verdik. Birlikten kuvvet doğar imajıyla hep beraber hareket edeceğiz. Aylık çalışmalarımız ilçelerle beraber yine devam ediyor.”

Bilecik Pelitözü Gölpark’ta MHP İl Kadın Kolları tarafından bir tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlenmişti. MHP İl Kadın Kolları Başkanı Erarslan bu toplantının benzerinin 27 Ekim 2013 Pazar günü Pazaryeri’nde gerçekleştirileceğini ifade etti.

Bayırköy’de Belediye Başkanı aday adayı olarak çıkan Hilal Subaşı’nın adaylık sürecini de değerlendiren Erarslan, “Kendisiyle tanıştık. Çalışmalara başlayacak. Daha çok yeni, başarılar diliyorum.” dedi. Bilecik’teki adaylarının Hüseyin Şensoy olduğunu hatırlatan Erarslan çalışmalarının devam edeceğini söyledi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam