• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MHP’DE İSTİFALAR

MHP’DE İSTİFALAR

İstifaların sebebinin ise 2014 Yerel Seçimlerinde görevlendirilmek amacıyla olduğu belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan MHP eski İl Başkanı Hüseyin Köymen şunları aktardı:

“Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkanı olarak yaklaşık iki yıldır birlikte ilimize ve ülkemize hizmet etme aşkıyla çalışmaktayız. Partimizin genel merkezinin göndermiş olduğu genelgeye istinaden 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak Mahalli idareler yerel seçimlerinde görev talep etmek üzere İl Başkanı olarak ben Hüseyin Köymen, Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Sinan Özkeskin, ayrıca İl yönetiminden, Disiplin Kurulundan, Merkez İlçe Yönetiminden ve ayrıca diğer ilçelerimizden yönetici bazında arkadaşlarımız seçimlerde görev talep etmek üzere istifa ettik. Bu güne kadar istemeden kırdığımız kalplerden dolayı helallik istemekteyiz. Bizden yana haklarımız helal olsun, sizlerde helal ediniz.

İstifalarımızla boşalan makamlara İl Başkanı olarak Sayın Sabri Eraslan, Merkez ilçe Başkanı olarak Sayın Mahmut Özbekar kendi yönetim kurulu kararları ile seçilmişlerdir. Yüce yaradan hizmet yolunda arkadaşlarımızı utandırmasın. Bizlerde tüm benliğimizle arkalarında olduğumuzu sizlerin huzurunda beyan ederiz.

01 Eylül 2013 tarihi itibari ile tüm seçim bölgelerimizde aday adaylık sürecini başlatmış bulunmaktayız. Yönetim kurullarından istifa eden söz konusu arkadaşlarımız için görev talep etme dilekçeleri ilgili ilçe başkanlıklarına en geç 09 Eylül 2013 tarihi mesai bitimine kadar iletmeleri gerekmektedir. Normal üyelerimiz, memurlarımız ve vatandaşlarımız için Yüksek Seçim Kurulu Takvimi işletilecektir. Farklı bir uygulama olursa yine değerli basın aracılığı ile sizlerle paylaşılacaktır.

Bilecik’in tüm seçim bölgelerinde iddialı olduğumuzu, kazanmak için gerekli aday adayı arkadaşlarımızın olduğunu, bizlerde de kazanmak için gereken iradenin olduğunu beyan eder Milliyetçi Hareket Partisi olarak desteklerinizi bekleriz.

‘Aynı çatı altına herkesi bekliyoruz’

Bu vesile ile tüm seçim bölgelerimizde herhangi bir nedenden dolayı camiamız dışında kalmış tüm vatanseverleri bizlerle güç birliği yapmak üzere Genel Başkanım ve Bilecik’teki tüm üyelerimin adına aynı çatı altına davet ediyorum. Emin olun bu çatının altına girdikten sonra hepiniz birer Hüseyin Köymen kadar hak sahibi olacaksınız.

Yeni Başkan Eraslan

Bundan sonra yol arkadaşım Sabri Eraslan İl Başkanı olarak sizlerle dertleşmeye devam edecek. Ona da bana göstermiş olduğunuz hoşgörü ve yardımı göstereceğinizden eminim. Yeniden haklarınızı helal ediniz.

Hayırlı işlerinizde her zaman destek veren, dua eden, arkasından bir Fatiha okuyan Türk Milliyetçileri kamu adına, Bilecik adına muhalefet görevini yapmaya devam edecektir. Saygılarımızla.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam