MHP’DEN İFTAR ETKİNLİĞİ
admin • 27 Ağustos 2011 01:28:29 
MHP’DEN İFTAR ETKİNLİĞİ

 

Geniş bir katılım ile Pamukçuoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar etkinliğinin açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Mesut Tekin “Bugün bizim üçüncü iftarımız. İlk iki iftarımızda bizleri yalnız bırakmadınız. Bu iftarda da bizimle berabersiniz. İnşallah nice iftarlarda beraber olacağız. Allah’a çok şükür ki bu iftarda Milliyetçi Hareket Partisi mensupları, milletvekiliyle iftar yapıyor” dedi.
Tekin konuşmasının ardından MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker’i konuşmaya davet etti.
Şeker yaptığı konuşmada “Ramazan Ayı’nın bu güzel akşamında bizi bir araya getiren herkese teşekkür ediyorum. Bu ay rahmetin, bolluğun, bereketin, sevginin ve kardeşliğin olduğu güzel bir ay. Bu ay içinde hepimiz dualarımızı ediyoruz, oruçlarımızı tutuyoruz.
Basın kuruluşlarında açlıkları ve zorlukları gördükçe Allah’a ne kadar çok dua etsek azdır diyorum. İnşallah Allah da tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları ve ettiğimiz duaları kabul eder. Bu kadar güzelliğin içerisinde çok acı günler de yaşadık. Hepinizin bildiği gibi kalleşçe pusu kurarak askerlerimizi ve güvenlik güçlerimizi şehit eden bu şerefsiz, ahlaksız, namussuz, din bilmeyen ve vatan bilmeyen insanların çabalarında birçok şehit verdik. Hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Nur içinde yatsınlar. Çok söylenecek söz var ama bu mübarek Ramazan akşamında şunu diyebilirim ki; Türkiye Cumhuriyeti ile kimse baş edemez ve er ya da geç bu PKK’nın kökünü kurutacağız.” dedi.
Yemek sonrası Kayı Boyu Camii için yardım toplandı.HASAN GÜNER
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x