MHP’LİLER AK PARTİLİ BAŞKANI ABLUKAYA ALDILAR

MHP’LİLER AK PARTİLİ BAŞKANI ABLUKAYA ALDILAR

Zeki Uyanık: “Burayı Sağlık Bakanlığına Bedavaya mı Vereceğiz?”

İl Genel Meclisi tek madde ile olağanüstü toplandı. 21 Temmuz 2014 Pazartesi günü Özel İdare Toplantı Salonunda saat 13.30’da başlayan toplantıda tek gündem maddesi görüşüldü. Toplantıdan sonra İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım cep telefonlarına gönderilen Çarşamba günkü yapılacak olan olağanüstü toplantının iptal edildiğini belirtmesi üzerine Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri Çarşamba günü yapılması düşünülen toplantının gündem maddesinin ne olduğunu sormaları üzerine Yıldırım hastane yeriyle ilgili olduğunu söyledi.

Bunun üzerine MHP Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi Zeki Uyanık Serkan Yıldırım’a “Hem Milletvekiliniz hem İl Başkanınız kaç yıldır yeni devlet hastanesinin Bien Seramik ile üniversite arasına yapılacağını söylediler durdular. Şimdi ne oldu da Özel İdare’nin olduğu yere hastane yapmayı planlıyorsunuz? Hem burayı Sağlık Bakanlığına bedavaya mı vereceğiz?” demesi üzerine Serkan Yıldırım Çarşamba günü bu konu için olağanüstü toplanmayacaklarını büyük ihtimalle Ağustos toplantısında gündeme geleceğini belirtti.

MHP Bozüyük İl Genel Meclisi Üyesi ve Grup Sözcüsü Zeki Uyanık devlet hastanesinin mevcut olduğu yer ile Bien Seramik ile Üniversite arasındaki hastane yapılması düşünülen arsanın İl Özel İdaresine verilmesi halinde takas yapılabileceğini belirtti.  ERHAN TOKA

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam