MİDİLLİ ATLARI PONYLER BİLECİKLİ ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

MİDİLLİ ATLARI PONYLER BİLECİKLİ ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Bilecik Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğinde hazırlanan çalışma ile Bilecik’li çocuklar, iki gün boyunca Midilli Atları Ponylerle buluşacak.

Gerek çocuklarımız ve gerek gençlerimiz birçok güzel çalışmayı ortaya koyan Bilecik Belediyesi, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için iki günlük güzel bir etkinliğe imza atıyor.

Başta dezavantajlı gruptaki çocuklarımız olmak üzere 12 yaş altı çocuklarımız; Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Midilli atlarını yakından görme imkanı bulurken, aynı zamanda birbirinden güzel eğitim aktivitesi ve boyama faaliyetleri ile tanışmış olacak.

15-16 Eylül tarihlerinde Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilecek etkinlikler 17:00 ve 19:00 saatleri arasında yapılacak.

BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN:

‘’AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZI DOĞA İLE BULUŞTURMAK VE ONLARA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAMAKTIR’’

Gerçekleştirilen etkinlik hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Belediyemiz ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliğinde yeni ve güzel bir çalışmayı daha gerçekleştiriyoruz. Yaz tatilinde çocuklarımız için birbirinden anlamlı hizmeti sunan Bilecik Belediyesi olarak, çocuklarımıza okul öncesi güzel bir etkinlik daha sunmak istedik. Bu kapsamda Belediyemiz Pelitözü Gölpark’ta çocuklarımız iki gün boyunca Midilli atları ve seyisleri ile buluşacak. Dez avantajlı gruptaki çocuklarımız başta olmak üzere 12 yaş altı çocuklarımızın güzel ve verimli bir hafta sonu geçireceğine inanıyorum. Bütün çocuklarımızı etkinliğimize bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam