Milletvekili Kaya’dan Gazetemize Ziyaret

Milletvekili Kaya’dan Gazetemize Ziyaret

 

Bir cenaze dolayısıyla Bilecik’e geldiğini belirten Kaya, Bilecik’in çok geliştiğini gözlemlediğini ifade etti. Tam bir Bilecik sevdalısı olan Kaya, Bilecik’e olan sevgisini anlattığı sırada gözyaşlarına hakim olamadı.

Bilecik ziyareti ile ilgili konuşan Kaya, “Yaklaşık 10 günden beri buradayım. Bilecik’i çok farklı buldum. İnşaat alanı çok büyümüş. Yatırımlar çok. Belediyenin hizmetleri de güzel. Belediyenin hizmetleri güzel olmakla birlikte inşaat alanının çok üst boyutlarda olmasından mutlu oldum. İnsanların nüfusları artmış buralarda. Ben sık sık geliyorum ama böyle inceleme fırsatım olmadı. Valimize de aynı şeyi arz ettim. Valimiz de güzel bir insan ona da güzel çalışmalar dilerim.

Dışarıda şunu gözlemledim. Normal yaşantım Ankara-İstanbul’da geçiyor. Bilecik insanına sevgim o kadar çok ki, gözlerim dolu oluyor. Şöyle ki Aydın Menderes’i toprağa verdiğimiz zaman İstanbul’da hanımı bana dedi ki, ‘Ben Bilecik’i çok severim.’ ‘Efendim benim kadar sevemezsiniz.’ dedim. Bilecik’in yolda geçen köpeğinin ayağı kırıksa ben onu alır kucağıma severim. Bilecik için sevgim bu, gerçek bu. Kundaktaki çocuğundan 80 yaşındaki insana karşı çok büyük bir sevgim ve şefkatim var. Yaşlanmış insanları gördüm. Gerçekten büyük sevgim var. Bileciklilerin mutlu olmasını diliyorum.

Milletvekilimiz şu anda 12 yıldan beri hizmet verdiğini biliyorum. İnşallah iyi hizmetler veriyordur. Fakat irtibatımız yok. Ama buraya gelince belediye başkanımız, idarecilerimizden memnunum yani.

AK Parti siyasetinde Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum. Başbakanımızın sağlık hizmetleri çok güzel olmuş. Hasta insanları evlerinden alıyorlar, hastanelere götürüyorlar ücretsiz. Benim halkım fakir, bu çok güzel. Bu arada Sevgili Başbakanıma ve Sağlık Bakanlığımız çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum.” dedi. Kaya ayrıca Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret esnasında Kaya’ya, Metin Burulday eşlik etti.

Gazetemiz sahibi Mehmet Ergün de ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek teşekkür etti. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam