MİLLETVEKİLİ ŞEKER, İDDİALARININ ARKASINDA!

MİLLETVEKİLİ ŞEKER, İDDİALARININ ARKASINDA!

 

HASAN GÜNER

MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, ‘Marka Değerleriyle Bilecik’ isimli panelde konuşarak, ilimizdeki mermer ocaklarının doğaya zarar verdiğini iddia etmişti. Ardından basın açıklaması yayınlayan Bilecik Mermer ve Granit Sanayicileri Derneği, iddiaların tutarsız, mermer sektörünün ise Bilecik için vazgeçilmez olduğunu dile getirmişti. Dernek tarafından yapılan bu açıklamayı değerlendiren Şeker, iddiaları tekrarladı.

 

MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker şunları aktardı:

“Söylediklerim büyük bir gürültü kopardı. Düzgün çalışanlara, doğaya zarar vermeyenlere ve emek verenlere bir şey söylemiyoruz. Hepinizin önünde söylüyorum. Beyanatlarında çok vergi verdiklerini söylüyorlar. Teşekkür ediyorum. Kendilerinden bir şey rica ediyorum. Sizlerle beraber helikoptere binelim, Bilecik’in üzerinde gezelim. Ben mi yanlış düşünüp yanlış söylüyorum? Yoksa onların içerisinde yanlış yapanlar mı var? Kararı siz verin."

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. bileciğin geleceği için bilecikli size yetki verdi.Vebali Sizin Sayın Vekilim – Yaprağı ipek toprağı seramik taşı mermer deyip talan edilmesinede göz yummacaksınız sanırım sayın vekilim.İşin zor yüklendiğin görev ağır.Kuruluşun ve Kurtuluşun Beşiği Bu toprakları korumak sizin göreviniz.Çünkü bu yetkiyi BİLECİK halkı size verdi.Sevabıda günahıda sizin Sayın Vekilim.

  2. Teşekkürler – İddia değil gerçek, öyle helikopterle değil osmaneliden Bileciğe bir çıksınlar gözleri olanlar görür. Her yer rezil tam bir doğa katliamı gözyumanlar aynen öyle olsun. Ocağı çalıştırmıyorsan üzerini kapat ve yeşillendir. yetkisi olupta yapmayanlar vebalinide çeker.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam