Milletvekili Şeker’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Milletvekili Şeker’in 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

“Vatanımızın ve milletimizin ebedi bekası için, rengini aziz şehitlerimizin kanından alan ay yıldızlı al bayrağımızın hür dalgalanması için, kalleş saldırılara, karanlık senaryolara, hayasızca akınlara göğsünü siper ederek; Türk’ün cihangir ve kahraman evlatları olarak her daim hatırlanan yiğit gazilerimizi bu anlamlı günde en içten hürmet ve muhabbet duygularımla selamlıyorum. Aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş olan gazilerimizi de rahmet ve minnetle yad ediyorum. Ruhları şad olsun.

Bu anlamlı günde, Türk milletinin mukaddesatına asla namahrem eli değmeyeceğini, emperyalizmin 20. Yüzyılın başında yaptığı istilayı, bu kez taşeronlar aracılığı ile gerçekleştirmeye çalıştığını fakat yine hüsrana uğrayacaklarını, milli şuur ve iman bütünlüğü içerisinde Türkiye’mizin kimseye boyun eğmeyeceğini bir kez daha duyurmak isterim.

Bu vesileyle, Sultan Alparslan’dan Osman Gazi’ye, Fatih’ten Gazi Mustafa Kemal’e uzanan gazilerin yolbaşçıları başta olmak üzere, Çanakkale’den Sarıkamış’a, Yemen’den Kıbrıs’a, Dumlupınar’dan, Sakarya’dan Terörle Mücadele’ye kadar; her cephede, her düşmana karşı Türk’ün cihangirliği ve ebedi bekası için mücadele veren gazi kahramanlarımızı selamlıyorum.

Ne mutlu Türküm diyene!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam