MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI: ‘’LİDERİMİZ ERDOĞAN İLE ÇIKTIĞIMIZ YENİ HİZMET YOLCULUĞUMUZ HAYIRLI VE OLSUN”

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI: ‘’LİDERİMİZ ERDOĞAN İLE ÇIKTIĞIMIZ YENİ HİZMET YOLCULUĞUMUZ HAYIRLI VE OLSUN”

Milletvekili Selim Yağcı AK Parti 6. Olağan Büyük Kongre hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Millet Bir Hedef Bir düsturuyla çıktığımız yeni hizmet yolculuğumuz hayırlı ve uğurlu olsun.’’ Dedi.

Değerlendirmesinde; AK Partinin ve AK Davanın gerisinde hizmetle dolu 17 yıl bıraktığını hatırlatan Milletvekilimiz Selim Yağcı; ‘’AK Parti 6. Olağan Büyük Kongrenin büyük bir coşkuyla gerçekleştirildiğini belirterek, ‘’

‘Öncelikle 6. Olağan Büyük Kongremizin ülkemize,milletimize, Dirilişin Kuruluşun ve Kurtuluşun şehri Bilecik’imize, teşkilatımıza ve tüm dünya mazlumlarına hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Tüm ülkemiz gibi bizler de Dirilişin Şehri Bilecik’in AK Teşkilatı olarak bu şölende yer aldık. Liderimiz, Başkanımız Sayin Recep Tayyip Erdoğan ile Güçlenmeye, Büyümeye, 2023 2053 2071 hedeflerimize ulaşmak için Durmak Yok Yola Devam dedik ve kongremizi gerçekleştirdik. Çeyrek asra yakın bir süredir büyümenin, birliğin ve dirliğin savunucu partimiz şölen havasında bir kez daha demokrasi örneğini ortaya koydu ve  Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a tekrar yetki verdi. Milletimizin verdiği karar üzere geçilen yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile bugün ülkemiz ve milletimizin menfaatine daha hızlı kararlar alabilecek. Daha hızlı büyüyecek ve Millet ve ülke olarak dünya siyaset sahnesinde daha güçlü olarak yer alacak. Bu duygu ve düşüncelerle bugün büyük bir coşku ile gerçekleştirilen kongremizin her açıdan Milletimiz, devletimiz ve bize umut bağlayan bütün dünya coğrafyasındaki kardeşlerimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam