MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Milletvekili Selim Yağcı; Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin tarafından bu yıl 8.si düzenlenen piknik şenliklerine katılarak, vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Ankara’da Bilecik’imizi en güzel şekilde temsil eden Milletvekili Selim Yağcı, bir yandan da ilimizdeki vatandaşlarımızın sevincini paylaşmaya devam ediyor.

Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilen etkinlikte birlik ve beraberlik mesajları vererek; ‘’ Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin tarafından bu yıl 8.si düzenlenen piknik şenliklerine katıldık. Milli birlik ve beraberliğimiz içerisinde bu tür buluşmalar ve bir araya gelişler, kültürümüzü ve tarihimizi yeniden hatırlayışın da büyük önemi var. Buradaki durum da bu. Bu birlik ve beraberliğimiz olduğu müddetçe geleceğe daha güvenle bakıp, önümüzü daha net görüp, aleyhimize her türlü tuzağı aşabileceğimiz gücünü ve kuvvetini de yüreğimizde hissedeceğiz. Dernek Başkanımız Lütfi Akyüz Bey’e ve Yönetim Kurulu Üyelerine düzenlemiş oldukları birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz etkinlikten dolayı teşekkür ediyorum.’’ Şeklinde açıklama yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam