MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI’DAN 3. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜJDESİ

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI’DAN 3. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜJDESİ

Milletvekili Selim Yağcı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda yaptığı konuşmada; Bilecik’te uzun yıllardır üzerinde çalıştıkları 3. Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına ilişkin imzaların atıldığı müjdesini verdi.

Bilecik Belediyesi ve Ticaret Sanayi Odası ile birlikte Bilecik Merkeze 3. Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına ilişkin hukuki sürecin tamamlandığını vurgulayan Milletvekili Selim Yağcı; şunları kaydetti:

‘’Bilecik Belediyesi ve Ticaret Sanayi Odamız ile birlikte Bilecik’imize bir organize sanayi bölgesi daha kazandırma çalışmamız vardı. Bunlarda büyük aşamalar kaydettik. Çok şükür bu hafta atılan imzalar ile Bilecik’imizin 3. Organize Sanayi Bölgesi kuruldu. Buna ilişkin tahsis ve diğer noktalar ile ilgili olarak Özel İdaremiz sekreteryası altında, Valiliğimiz, Belediye Başkanlığımız ve Ticaret Sanayi Odamız ile birlikte Bilecik merkezde ilk defa bir kollektif şirketleşme yoluyla 3. Organize Sanayi Bölgemizi gerçekleştireceğiz. Bunun hukuki süreçlerini tamamladık. Artık bundan sonra icraat noktasındaki çalışmaları üzerine çalışacağız. 3. Organize Sanayi Bölgemiz, Dereşemsettin, Kepirler köyleri arası Kaçbeli, Çayman ve Killik mevkilerinde olacaktır. Bilecik il merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunacak olan 3. Organize Sanayi Bölgemizin büyüklüğü yaklaşık 507.19 hektar alan üzerine kurulacak. Kadastro işlemleri yapılan 3. Organize Sanayi Bölgemiz ile Bilecik’imizin ekonomik ve sanayideki gücüne güç katacağız İnşallah’’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili Selim Yağcı açıklamasında ayrıca Bilecik’in ne tür sorunları varsa bunları Ankara’da dile getirme ve çözme gayretinde olduklarını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam