• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİLLETVEKİLİ YAĞCI’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

MİLLETVEKİLİ YAĞCI’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Milletvekili Selim Yağcı, 24 Haziran Seçimleri sonrasında elde edilen büyük zafer sonrasında ilçe ve belde teşkilatlarını ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Söğüt, Yenipazar, İnhisar ve Gölpazarı ilçelerimiz ve Vezirhan Belde teşkilatı üyelerini ziyaret eden Milletvekili Selim Yağcı bugün ise Pazaryeri ve Osmaneli ilçemizi ziyaret etti.

Milletvekili Selim Yağcı; AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve parti temsilcileri ile partililerin de hazır olduğu ziyarette seçim sonuçlarını değerlendirerek, vatandaşlarımıza bilgi verdi.

Milletvekili Selim Yağcı ziyaretleri  hakkında; ‘’ 24 Haziran Seçimleri sonrasında AK Davanın AK Neferleri Teşkilatlarımıza ziyaretlerde bulunduk.  Osmaneli ve Pazaryeri İlçe Teşkilatlarımız ile birlikte bir araya gelerek seçim zaferimizi değerlendirdik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin azmi ve milletimizden aldığımız destekle hep birlikte ilk günkü aşkla #GüçlüBilecik için durmadan, yorulmadan çalışacağız.
Hep Birlikte Türkiye’yiz.
Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele…’’ ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam