MİLLETVEKİLİ YAĞCI’NIN BAYRAM MESAJI

MİLLETVEKİLİ YAĞCI’NIN BAYRAM MESAJI

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Yağcı’nın kutlama mesajı şe şekilde; “Değerli hemşehrilerim. On bir ayın sultanı Ramazan’ı bu yıl her yıl yaptığımız gibi uğurlayamıyor olmanın hüznünü hep birlikte yaşıyoruz.

Maalesef milletçe büyük mücadele verdiğimiz Covid-19 virüsü salgınına karşı alınan sağlık tedbirleri nedeniyle bu yıl camilerimizde bayram namazı kılamayacağız.

Bilecikli hemşehrilerimi bayram namazı saatinde minarelerden yükselecek tekbirlere evlerinden katılarak, bayram coşkusu ve sevincine ortak olmaya davet ediyorum.

Covid-19 virüsü salgınının olmadığı günlerdeki gibi hazırlıklarımızı yapıp, güneşin yükseldiği bayram namazı vaktini heyecanla, dualarla karşılayıp; bayram namazını cemaatle kılamıyor olmanın burukluğunu, bayram namazı vaktine sağ salim ulaşmış olmanın sevinci ve şükrü ile atlatalım. Minarelerden okunan tekbirlere eşlik ederek, bayrama kavuşmanın idrakine ailelerimizle birlikte varalım.

Covid-19 virüsü salgını nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyor,  gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Geride kalan ailelerine Allah sabırlar versin.

Yaptığımız ibadet ve duaların yaşadığımız bu sıkıntılı süreci biran önce şehrim, ülkem ve insanlık adına aşmamıza vesile olmasını diliyorum.

Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin ve Türk İslam aleminin Ramazan Bayramını Kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam