MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANDI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 10 Nisan 2018 Salı günü Pazaryeri ilçesinde Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Tahsin Yazır ve Halis Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları ve Cuma İvrendi, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilisi Ebru Aşıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

“Bilecik Eğitimini Nasıl Üst Seviyelere Çıkarabiliriz?”
Toplantıya, ev sahibi Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’nun sunumuyla başlandı. Sunumda Pazaryeri ilçesinin tanıtımı yapıldı, ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalarda bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürleri de ilçelerindeki eğitim kurumları hakkında bilgilendirmeler yaptılar. Toplantıda Lise son sınıflara, üniversite tercihleri konusunda rehberlik edilmesinin önemine vurgu yapıldı. Değerler Eğitimi kapsamında Milli birlik ve beraberlik konularında hassasiyet gösterilmesi istendi. “Bilecik eğitimini nasıl en üst seviyelere çıkarabiliriz?” konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan, toplantı bitiminde ev sahibi Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu’na ve tüm katılımcılara teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın ardından İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan, Pazaryeri Okul ve Kurum Müdürleri İstişare Toplantısı’na katıldı. Toplantıda ilçenin Okul ve Kurum Müdürleri, çalışmaları hakkında bilgi verdiler. İl Milli Eğitim Müdürlüğüne iletmek istedikleri değerlendirme, görüş ve önerilerini birinci elden İl Milli Eğitim Müdürü Erdoğan’a iletme fırsatı buldukları kaydedildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam