• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİLLİ SPORCUDAN İL MÜDÜRÜ DURMUŞ’A ZİYARET

MİLLİ SPORCUDAN İL MÜDÜRÜ DURMUŞ’A ZİYARET

İlimiz Edebali Ortaokulu 7.Sınıf öğrencilerinden Talha Birol Şen Softbol Milli Takım kampından dönüşünde Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret etti.

Daha önce Jimnastik branşında minikler ve küçükler kategorilerinde spor yapan öğrenci, bu branşın dışında azimle ve hırsla çalışarak karate branşında da kendini ispatlamış ve bu branşta değişik müsabakalarda Türkiye birincisi ve üçüncüsü oldu. Şimdi ise ülkemizde yeni tanınan “Softbol” branşında milli takıma seçilerek başarılarına yenilerini ekliyor. Öğrenci Talha Birol Şen; Türkiye Ragbi Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren branşta 9-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında İtalya´nın Collecchio Kentinde düzenlenen “6.Avrupa Massimo Romeo Gençlik Kupa Şampiyonası”nda bir dizi karşılaşmaya çıkarak ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek ülkemize döndü.

Ülkemize döner dönmez ayağının tozuyla Müdürlüğe gelen öğrencinin ziyaretinden fazlasıyla memnun olan Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğrencilerin eğitimlerinin dışında mutlaka bir spor branşı, müzik veya görsel sanatların bir dalıyla ilgilenmelerinin hem kendilerini geliştirmede hem de ülkemizin gelişimine olumlu katkılarından bahsederek öğrencimizin kendisine, ailesine, antrenörüne, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti. Ziyaret sporcu Şen’e  hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam