• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİNİ GOLF SAHASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

MİNİ GOLF SAHASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

Bilecik Belediyesi, kentte bir ilki daha gerçekleştirerek, Hamsu Vadisi projesi kapsamında Mini Golf sahası yapımı için çalışmalara başladı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ülkemizde yeni gelişen bir spor olmasına rağmen golf sporuna karşı olan ilginin arttığını belirterek şunları kaydetti:

''Bizim hizmet anlayışımıza göre halkımız hizmetin en iyisine ve en güzeline layıktır. Bu amaç doğrultusunda diğer illerde olan ve halkımızın sosyal ve kültürel gereksinimleri kapsamında her türlü projeyi hayata geçiriyoruz. Biz de Bilecik Belediyesi olarak, kentimize golf sahasını kazandırma çalışmalarına başladık.Hamsu Vadisi Projesi kapsamında geçtiğimiz ay içerisinde Buz Paten Pistini halkımızın hizmetine sunduk. Bir yeni hizmet olan Mini Golf Sahasını ve Tenis Kortunu da halkımızın hizmetine sunacağız. Bilecik'e kazandırmaktan mutluluk duyduğumuz bu yeni yapıda 600 metrekare alan üzerinde 18 delikli mini golf parkuru içerisinde basket golf, pool golf, raınbow golf, bahçe satrancı ile 477 metrekare alan üzerinde Tenis Kortu olacak. Bu konuda çalışmalarımız başladı. Buz pistinin arka bölümünde atıl olarak bulunan bölgede Mini Golf Sahası ve Tenis Kortunu hizmete açacağız.'' (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam