MİNİBÜSÇÜLERDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ BEKTAŞ’A VEDA YEMEĞİ

MİNİBÜSÇÜLERDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ BEKTAŞ’A VEDA YEMEĞİ

Bilecik İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ın yaş haddinden dolayı emekliye ayrılacak olması nedeniyle Bilecik M Plakalı Minibüsçüler Derneği tarafından onuruna veda yemeği verildi.

1

Bilecik M Plakalı Minibüsçüler Derneği Başkanı Mehmet Fatih Yücel İl Emniyet Müdürü Bektaş’a emeklilik hayatında başarılar dilerdi. Düzenlenen yemekte konuşan İl Emniyet Müdürü Bektaş ise Bilecik halkına teşekkür ederken “Bilecik’i unutmayacağım. Kuruluşun ve kurtuluşun şehri, Şeyh Edebali diyarı benim gönlümde hep farklı bir yerde.”dedi.

4

İl Emniyet Müdürü Bektaş, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Minibüsçüler esnafımız bizi yemeğe çağırdılar. Biliyorsunuz önümüzdeki günlerde emekliye ayrılıyorum. 15 aydır Bilecik’te görev yapıyorum. Sağ olsunlar esnafımız teveccüh gösterdiler. Bugün benim emekli olmam vesilesiyle bir yemek tertiplediler. Bilecik’e olan duygularımı hep ifade ediyorum. Buraya güzel insanlar kenti diyorum. Onlar bizi sevdiler, biz onları zaten sevdik ve sonuç itibariyle son derece güzel bir birliktelik çıktı. Bu benim şahsımda Bilecik polisinin de önemli bir başarısıdır. Sadece il merkezinde değil ilçelerde dâhil olmak üzere aynı sevgiyi ve saygıyı gördük. Bu bir ilde olması gereken en güzel başarının karesidir. Hem güvenlik açısından hem insanların birbiriyle olan diyalogları açısından çok önemli bir nokta. Ben bu vesile ile bana göstermiş oldukları bu sıcak ilgiden dolayı gerek Minibüsçüler esnafımıza başkanları ve yönetim kurulu üyelerine gerekse Bilecik halkına çok teşekkür ediyorum. Bilecik’i unutmayacağım. Kuruluşun ve kurtuluşun şehri, Şeyh Edebali diyarı benim gönlümde hep farklı bir yerde.”

2

3

Yemek sonrasında ayın şoförü seçilen Gürkan Büberci ve Hasan Cihan hediyesini Bilecik il Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ın elinden aldı

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. koparatif daha yeni modern minüslerler bileciğe hizmet veremezmii bursa modelii olsa yeni modern minübüsler kopratif olarakk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam