• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİNİK ÖĞRENCİLERDEN FAZİLET ANNELERİNE ZİYARET

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN FAZİLET ANNELERİNE ZİYARET

İpekyolu Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret etti.
Minik öğrencileri makamında ağırlayan Müdür Durmuş, tüm öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet etti.
Sohbet sırasında öğrencilere ‘Nereye geldiniz?’ diye sorulduğunda ‘Fazilet Anneye geldik’ demeleri dikkatlerden kaçmadı. İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, sevgilerini belli eden minik öğrencileri kucağına alarak fotoğraf çektirdi.
İpekyolu Kreş ve Gündüz Bakımevi eğitimcileri ve idarecileriyle bir süre sohbet ederken Günümüzde değişen eğitim yaklaşımlarının etkisiyle öğrencilerimizin okul ve eğitim hayatına artık daha erken yaşlarda başladığını ifade eden Fazilet Durmuş, bu yaşlarda verilen eğitimin, öğrencinin tüm eğitim hayatını da etkilediğini dile getirdi. İlkokul öncesi eğitim kurumlarında eğitim alan öğrencilerimizin ilkokulda ve sonrasında devam ettikleri üst okullarda daha başarılı olduklarına değindi.
Bilecik çerçevesinde eğitim koşullarının değerlendirildiği ziyarette Müdür Durmuş yeni başlattıkları kahvehane ziyaretleri projesinden bahsederek; “Veliler toplantıya gelmezse, biz onların ayağına gider çocukları hakkında bilgiler veririz” diyerek ne kadar eğitim konusunda ki kararlılığını ve azmini belli etti.
Ayrıca minik öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitimi Müdür Yardımcısı Tahsin Yazır, Maarif Müfettişi Başkanı Erdal Bayram ve Şube Müdürü Metin Sarıfakıoğulları’nı da ziyaret ederek ikram edilen şeker ve çikolataların tadına baktılar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam