Minikler El Emeklerini Sergiledi

Minikler El Emeklerini Sergiledi

 

İl Milli Eğitim Müdürü Şişman, sömestr tatilinde verilecek olan karneler ile ilgili “Karneler sadece çocuklarımızın başarısı ya da başarısızlığı değildir. Aynı zamanda annelerimizin, babalarımızın, ailede bulunan diğer fertlerin ve elbette biz öğretmelerin de karneleridir.” dedi.
Serginin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Veli Arısoy, çocukların emek vererek yapmış oldukları çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. Başarılarının devamını diledi. 
İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman da, “Sevgili yavrularımıza karnelerini vereceğiz. Bu karneler sadece çocuklarımızın başarısı ya da başarısızlığı değildir. Aynı zamanda annelerimizin de, aynı zamanda babalarımızın da, aynı zamanda ailede bulunan diğer fertlerin de, elbette biz öğretmelerinde karneleridir. 
Bu yavrularımızın her biri pırıl pırıl, adeta bir melaike özelliğinde bize Rabbimizin hediyesi. Bunları hayata iyi insan olarak, faydalı insan olarak, yararlı insan olarak hazırlamak öncelikli görevimiz. Ne olursunuz bu görevinizdeki çabalarınızı artırarak devam ettirin. Bu yaşta bu yavrularımıza yaptığımız bir yatırım yetişkin hale geldiklerinde ülkemize 7 olarak dönecektir.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından sergi İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Okul Müdürü Veli Arısoy, Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün, Sakarya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mücahit Erdal ve bir öğrenci velisi tarafından açıldı. Açılış sonrasında ziyaretçiler tarafından sergi gezildi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam