• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MODERN BİR GÖLPAZARI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

MODERN BİR GÖLPAZARI İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Gölpazarı’nda enerji nakil hatlarının yer altına alınma işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

Gölpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında yer alan enerji nakil hatlarının yer altına alınması işlemleri devam ediyor. Belediye tarafından yapılan çalışmalar ile eski beton direkler sökülerek yerine modern sokak lambaları takıldı.

Çok yakında elektrik kabloları görünmeyen, modern lambaların akşamları aydınlattığı bir Gölpazarı’na hep birlikte kavuşacağız ifadelerini kullan Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, “lçemizde enerji nakil hatlarının yer altına alınma işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar bir çok cadde de enerji hatları yer altına indirildi. Eski beton direkler sökülerek yerine modern sokak lambaları montelendi. İşlemleri tamamlanan sokak ve caddelerimizin ise hafriyat atıkları kaldırılarak, sökülen yol ve kaldırımlar yeniden parke taşları ile kaplanıyor.
Çok yakında elektrik kabloları görünmeyen, modern lambaların akşamları aydınlattığı bir Gölpazarı’na hep birlikte kavuşacağız. Çalışma alanlarında Zabıta birimimiz gerekli denetimi gerçekleştirip güvenlik önlemlerini alıyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam