MÜDÜR DURMUŞ’A VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

MÜDÜR DURMUŞ’A VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

Görev yeri değişikliği dolayısıyla ilden ayrılacak olan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Müdürlüğünce Konak Cafe&Restaurant’ta düzenlenen yemekte eğitim çalışanları ile bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, Müdürlük çalışanları ve sendikaların temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürünün veda gecesine katıldı.
Müdür Durmuş yaptığı konuşmada;” Bilecik’te görev yapmaktan, mesai arkadaşlarıyla birlikte Bilecik eğitimi için çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Devlette devamlılığın esas olduğunu, bunun bir bayrak yarışı olduğunu, önemli olanın geride bir hoş seda bırakabilmek olduğunu ifade etti. Etkili ve başarılı bir eğitim için öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin yüreklerine dokunarak işe başlamak gerektiğini, bu anlayışla çalışmalarında her zaman ve her ortamda gönüllere girebilmenin derdinde olduklarını söyledi. Mesai arkadaşlarının hepsinin kalbinde özel bir yeri olduğunu, yeni görevi için gideceği Sakarya’da bir evleri olduğunu bilmelerini istediğini kaydetti. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Ömrünüzün geri kalanı geçeninden daha hayırlı ve bereketli olsun. Hep güzel insanlarla karşılaşın.” İfadelerini kullandı.
Müdürlük çalışanları adına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halis Çelik, İl Milli Eğitim Müdürüne tablo hediye etti ve Bilecik eğitimi adına yaptığı çalışmalar dolayısıyla kendisine teşekkür etti. Yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam