Müdür Özüdoğru’ya Veda Yemeği

Müdür Özüdoğru’ya Veda Yemeği

Özüdoğru için Polisevi'nde düzenlenen yemeğe, Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Azmi Özcan, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil İbrahim Aktepe, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, Belediye Başkan Yardımcısı Kadri Şentürk, İlçe Emniyet Müdürleri ve Müdür Yardımcıları ile personel katıldı.

Müdür Özüdoğru konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“1 hafta önce Özel idare Genel Sekreterliği’nde Musa Bey’in veda yemeğine katıldığımızda 3-5 gün sonra kendim içinde veda yemeği yapılacağı aklımın köşesinden bile geçmezdi. Ama biraz önce sayın Valimin dediği gibi devlet memuriyetinde özellikle de bizim teşkilatımızda yarın ne olacağını bilmediğimiz bir çalışma sistemimiz var. Ama hiçbir şey olmayacakmış gibi de önümüze koyduğumuz hedefleri bir bir gerçekleştirmek için çalışmak zorunda olduğumuzun da bilincindeyiz. Yani sanki yarın ayrılacakmış gibi düşünmek bir yana hiç ayrılmayacakmış gibi çalışmalarımızı devam ettirmemiz gerekiyor tabi ki.

‘Çalışmak isteyip çalışabileceğimiz en güzel yer’

Sayın Valim, ben Bilecik’e gelmeden önce Bilecik’in insani yapısını tanımıyordum, özelliklerini çok bilmiyordum. Geldikten sonra gördüm ki Bilecik bizim çalışmak istediğimiz en güzel yerlerden biriymiş. Nedenine gelince, dışarıdan fazla göç almamış ama ekonomik durumu iyi, halkın refah seviyesi güzel, teşkilat personelimiz güzel, özellikle kurum amirlerimiz, kurum müdürlerimiz son derece uyum içerisinde. Çalışmak isteyip de çalışabileceğimiz en güzel yerlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

Hakkınızı helal edin’

Başta sayın Valim siz olmak üzere bize bu imkanı sağlayan bu güzel ortamları sağlayan, çalışma ortamını sağlayan diğer kurum müdürlerimize herkese özellikle de vedalaşma imkanı bulamadık halkımızla birçok kişiyle vedalaşmak istiyorduk. Çok kısa bir süre. Salı günü öğrendik. 2 gün Ankara’da seminer programımız oldu. Dün akşam geldik bugün de ilişik kesip burdura gitmemiz gerekiyor. Sizlerin vasıtasıyla, basınımız vasıtasıyla halkımızdan helallik istiyorum. Bundan sonraki yaşamımızda gerek personelimize gerekse Bilecik’imize hayırlı güzel günler temenni ediyorum. İlçelere gitmek istiyordum. İlçelere de gidemedim. Personelimizle vedalaşamadık. Arkadaşlarımız vasıtasıyla onlara da saygı ve sevgilerimizi iletiyorum. Sayın valim sayın garnizon komutanım sayın rektörüm sayın komutanlarım sayın kurum müdürlerim mesai arkadaşlarım değerli basınımızın temsilcileri hepiniz hakkınızı helal edin. Çok güzel düşüncelerle duygularla ayrılıyorum. Allaha ısmarladık diyorum. Sağ olun var olun.”

Konuşmaların ardından Vali Nayir, Tuğgeneral Koç, Alpay Sır, Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Erdoğan ve Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner tarafından Özüdoğru'ya çeşitli hediyeler verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam