MUHTARLARIN SEÇİMİ SERTLER VE UYANIK OLDU

MUHTARLARIN SEÇİMİ SERTLER VE UYANIK OLDU

Bozüyük’te, Köylere Hizmet Götürme Birliği üye seçimi yapıldı. Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda, Kaymakam vekili İbrahim Özdel’in başkanlık ettiği birlik seçiminde, il genel meclisi üyeleri Oğuz Sertler, Nizamettin Çam ve Zeki Uyanık ile köy muhtarlarından İsmail Kurt, Mustafa Terle, Necati Kurt ve Sadrettin Gökçe aday oldu. Yapılan seçimlerde, encümen üyeliğine il genel meclisi üyeleri Oğuz Sertler 27 oyla, İsmail Zeki Uyanık ise 25 oyla seçildi.

SERTLER1

KURTLAR KAZANDI

Birlik Encümen üyeliğine aday olan muhtarlardan Karabayır Köyü Muhtarı Necati Kurt 29, Muratdere köyü muhtarı İsmail Kurt 22 oy alarak Birlik Encümeninin asil muhtar üyeliğine seçildiler. 20 oy alan Mustafa Terle ve 3 oy alan Sadrettin Gökçe ise yedek üyeliğe seçildiler. Girdiği her seçimden başarılar ile çıkarak Bilecik ve ilçelerde adından çokça söz ettiren İl Genel Meclis Başkanı Oğuz Sertler muhtarlardan da tam not aldığı seçimler sonrasında teşekkürlerini ileterek, “İl genel meclis başkanlığımda verdiğiniz destek gibi şuanda sizlerin desteğini almak beni çok mutlu etti.” dedi.

SERTLER2

Encümen üyeliğine seçilen diğer il genel meclis üyesi İsmail Zeki Uyanık ise, köylere hizmet birliğinin her zaman birlik halinde çalışması gerektiğini belirterek, birlik ve beraberliğin hiç bir zaman bozulmaması temennisinde bulundu. Diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ile biten toplantı sonrası muhtarlar, Oğuz Sertler ve İsmail Zeki Uyanık’a tebriklerini ilettiler. Seçimler, 3 yıldır en yüksek oyu alarak köylere hizmet götürme birliğine seçilen Oğuz Sertler’in seçim sonrasında muhtarlarla birlik halinde verdiği fotoğraf sonrası sona erdi.

SERTLER3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam