“MÜNÜR ŞAHİN AŞIRI SİYASİ HIRSI İLE BÜYÜK HATALAR YAPMAKTADIR”

“MÜNÜR ŞAHİN AŞIRI SİYASİ HIRSI İLE BÜYÜK HATALAR YAPMAKTADIR”

MHP Osmaneli İlçe teşkilatı Belediye Başkanı Münür Şahin’i sağduyuya davet etti.

Belediye tarafından Osmaneli Teyyare meydanına  yapılması planlanan binaların yerinde bulunan ağaçların tarihi özellikleri olduğunu, hatta yer altında mezarlıklar bulunduğunu belirten MHP’li yöneticiler Belediye Başkanı Münür Şahin’i sert bir dille eleştirdiler.Başkanı MHP,CHP ve hatta AK Partili Meclis üyeleri tarafından uyardıklarını belirten MHP’liler; ” kendisini uyarmamıza rağmen kendi bildiğine hareket etmektedir ”ifadelerini kullanarak şu açıklamalarda bulundular:

“BİR KISMIN DÜŞÜNCELERİNİ HİÇE SAYMAKTADIR”

“Milliyetçi Hareket Partisi Osmaneli İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi olarak bizler siyaseti bir kenara bırakarak Osmaneli’nin gelişmesi, büyümesi ve Osmaneli halkının daha rahat yaşaması için elimizi taşın altına koyduk ve koymaya devam edeceğiz. Fakat Belediye Başkanı Sayın YMM Münür Şahin aşırı siyasi hırsı ile büyük hatalar yapmaktadır. İlçemizde MHP, CHP ve AKP’ye oy veren belirli bir kısmın düşüncelerini hiçe sayarak hareket etmektedir.

AĞAÇLARIN 400 YILLIK OLDUĞUNU VE ALTINDA MEZARLIK OLDUĞUNU…”

İlçemizin en güzel meydanlarından biri olan teyyare meydanını beton yığınına çevirmeye çalışmaktadır. Oysa ki teyyare meydanı ilçemizin o bölgesindeki tek meydanıdır. Ayrıca teyyare meydanındaki ağaçların 400 yıllık olduğu ve altının da mezarlık olduğu tüm Osmanelililer tarafından bilinmektedir. Kendisini MHP, CHP ve hatta AKP Belediye Meclis Üyeleri tarafından uyarmamıza rağmen kendi bildiğine hareket etmektedir. Bizler kendisini sağ duyuya davet ediyoruz. Takdir Osmaneli kamuoyunundur.”

habb

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. MHP li Hasan EROĞLU’nun cephesi olmayan dükkanın önüne kapanmasın dimi MHP liler derdiniz bu.Ama parkın yıkılıp ev yapılan ve dükkanı alan Hasan EROĞLUNA neden tepki göstermediniz ozaman?

  2. madem ağaçlar dört yüzyıllık idimadem mezarlar vardı belediye meclis üyeniz mezarların üzerinde rahat uyuya biliyomu bari bırakın bu basit siyaseti bunlar demirel zamanında kaldı….meclis üyenizin şahsi menfaatinide partinize mal etmeyin bari……

  3. Yalovada 200 adede yakın asirlik çınar ağaçları kesildi akp belediyesi olsaydı herhalde turkiye yi ayağa kaldirirlardi taksim gezi parkı gibi osmaneli ye gelince 5 ağaç artı mezarlık bahanesi ile ilçenin ilerlemesine mani olmak için tekerin altına tas konmaya devam ediliyor kullanılmakta olan hükümet arkası park ve kapalı pazar yerinin altıda mezarlikti ozaman sessiz kalanlar simdimi akıllarına gelmiş mezarlık olduğu lütfen tellallığı bırakıp memleketin geleceğine çaba sarf edelim teşekürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam