• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MÜNÜR ŞAHİN İDDİALARA CEVAP VERDİ

MÜNÜR ŞAHİN İDDİALARA CEVAP VERDİ

31 Mart Yerel Seçimlerinde Tekrar aday gösterilmeyen Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ‘Başka partiden aday olacak mı?’ iddialarına son noktayı koydu.

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla başka bir partiden aday olmayacağı vurgusunu yapan Başkan Şahin; oluşan gerilim ortamının kendisini üzdüğünü belirtti.

Örnek projeler yaptıklarının altını çizen Münür Şahin, 31 Mart tarihinde tamamlayarak her zaman halkın gönlünde kalmak, iz bırakmak ve hoş bir seda ile anılmak en büyük dileği olduğunu ifade etti.

AK Parti Osmaneli Adayı Mustafa Kürek’e her zaman destek vereceğini vuruglayan Şahin açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Osmaneli’nin bir değeri olarak kalmak ve üç dönemdir devam eden yükselişi yeni seçilecek kardeşlerimizle sürdürmek ve onlara her türlü desteği vermek çok daha güzel bir davranış olacak. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan yolunda verilecek yeni görevlerde Osmaneli’ye, Bilecik’e hizmet vermeye devam etmek en doğrusu.

Artık Osmaneli’de her şey normalleşmeli, birbirimizi sevgiyle, saygıya kucaklamalıyız. Dün hep birlikte yürüyen kardeşlerimizin, bugünde birlik ve beraberlik içinde Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan yolunda 2023,2053,2071 hedeflerine yürüdüğünü görmek en büyük dileğimdir. Artık normalleşelim, küskünlükleri, kırgınlıkları unutalım ve bütünleşelim. 20 yaşında kıymetlimi, evladımı kaybetmiş bir abiniz, kardeşiniz olarak artık gerilim istemiyorum.

Ben artık rüyalarıma giren ve yeter diyen rahmetli oğlum Oktay Şahin’i dinliyorum, onun hatırına, toplumda yeni acılar istemiyorum. Sanırım Osmaneli’ye hizmet yolunda partimin, liderimin ve Osmaneli halkının verdiği yetkiyi sizlere hizmet için onurlu ve gururlu bir şekilde tamamladım.

Sizlerden isteğim beni anlamanız ve hizmetlerim için başta oğlum olmak üzere tüm ölmüşlerimiz için dua etmeniz. Ben her zaman yine sizlerleyim ve projelerin tamamlanması için her zaman yardımcı olacağım. Size söz veriyorum, kendim devam ediyor gibi projelerin takibinde olacağım. Kalın sağlıcakla, Allah’a emanet olun. Verdiğiniz destekler için Allah sizlerden razı olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam